Tampa – Vancouver 4:3 (kon.) | Boston – Minnesota 4:1 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 3:1 (kon.)
Los Angeles – Arizona 3:4 (kon.)
Berani Zlín
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Mountfield HK
Úterý 18.03.2014, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Generali play off Tipsport extraligy

Dnešní dramatické utkání, které dospělo až do prodloužení je u konce. Ondráček si sjel na parádní pas Marušáka a přesnou střelou do horního růžku zajišťuje Zlínu vedení v sérii 1:0. Série pokračuje zítra druhým duelem na ledě Zlína. Zápas začíná tentokrát v 17:20. (20:09:42)

65:00
    Zlín právě vstřelil branku!
    Máme rozhodnuto! Marušák vyslal precizní přihrávkou do jízdy JIŘÍHO ONDRÁČKA, který v zakončení nekompromisně vymetl šibenici Kantorovy branky. Asistence: Jiří Marušák.

64:50
    Útočník Mountfieldu se oklepal z tvrdého hitu domácího útočníka a odjíždí na střídačku.

64:50
    Okál poslal tvrdě k ledu Podlešáka, který zůstává ležet na ledě, hra je přerušena.

64:32
    Tesaříkovo nahození bylo tečováno těsně vedle levé tyčky hradecké branky.

63:50
    Veselého štiplavá střela končí v moci Kantora, který zlikvidoval pokus zlínského útočníka pravým ramenem.

63:08
    Leška příhrou zpoza branky hledal mezi kruhy spoluhráče, nikoho však nenašel.

62:16
    Hradec se na chvíli usadil u branky domácích a žlutomodří raději vyhazují kotouč na icing.

61:48
    Filip Čech nastřelil z úniku boční konstrukci Kantorovy branky.

61:26
    Okálova zpětná přihrávka na modrou čáru na Matějíčka byla prudká a nepřesná, Zlín ztrácí útočné pásmo.

60:50
    Honejsek vybojoval za brankou Hradce kotouč, který vzápětí nabídl Čajánkovi. Domácí kapitán nevěděl co s kotoučem a tak ho prudce nahodil na branku Kantora.

60:08
    Mountfield si po vyhraném vhazování nepřesně přihrál a je z toho icing. Buly po pravé ruce Kantora.

60:01

Hradečtí v poslední třetině zásluhou Pospíšila srovnali stav utkání a po přestávce nás čeká dvacetiminutové prodloužení. Prodloužení začne v 19:59

60:00

59:48
    Přečíslení hostí zakončil střelou mimo branku střílející Jiří Šimánek.

59:20
    Poslední minuta třetí třetiny.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 23. Balaštík (Köhler, Matějíček), 65. Ondráček (Marušák) – 48. Pospíšil (Tvrdík, Pláněk)

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Horák, Marušák, Řezníček, Zámorský, Tesařík, Matějíček – Köhler, Leška, Balaštík – Veselý, Čajánek, Honejsek – Čech, Holík, Okál – Kubiš, Melenovský, Ondráček.
    Mountfield HK: Kantor (Kacetl) – Jank, Harant, Mikuš, Pláněk, Frühauf, Ptáček, Prokop – Šimánek, Mertl, Kudrna – Pospíšil, Tvrdík, Dej – Podlešák, Knotek, Květoň – Švgrovský, Červený, Švihálek.

Rozhodčí: Hradil, Jeřábek – Barvíř, Blümel