Francie – Kanada 3:2 (1:0 po s.n.) | Švýcarsko – Rusko 0:5 (kon.) | Slovensko – Česko 2:3 (po pr.)
Bělorusko – USA 1:6 (kon.)
Montreal Canadiens
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Boston Bruins
Pátek 09.05.2014, 01:40 • Bell Centre, Montreal • Play-off NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:37:53)

Dnešní utkání sledovalo 21 273 diváků.

STAV SÉRIE PO TOMTO UTKÁNÍ:

Montreal Canadiens – Boston Bruins 2 : 2.

Zdeno CHÁRA (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 24:24

Jak smolný závěr zápasu pro Montreal! Prodloužení rozhodla mladičký Matt Fraser, pro něhož to byla premiérová trefa v play-off NHL a hned tak důležitá! Boston díky tomuto vítězství srovnává stav série na 2:2.

61:19
    Bruins právě vstřelili branku!
    Tak to bylo rychlé! MATT FRASER se dokázal prosadit u pravé tyčky Priceho branky, kde trochu dezorientovaně působil bránící Weaver a pohotovým bekhendem dává jediný a rozhodující gól tohoto zápasu. Asistence: Carl Soderberg a Johnny Boychuk.

60:57
    Puk v útočném pásmu Bostonu, Boychuk pálí od modré, z pravé strany, ale netrefuje branku.

60:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, prodloužení začíná přibližně ve 4:31 hodin.

Zdeno CHÁRA (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:04

Po šedesáti minutách gól nepadl, utkání se bude prodlužovat.

60:00

59:30
    Gionta hledá v útočném pásu Plekance, ale tomu adresuje nepřesnou přihrávku.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, pokud se nestane něco neočekávaného, bude se v Bell Centre prodlužovat a o vítězi zápasu tak rozhodne jediný gól.

58:31
    Hosté šli ve třech do brejku, ale Bergeron volí, zcela nepochopitelně, přihrávku doleva, na obsazeného Marchanda...