Rakousko – Izrael 3:0 (kon.) | Německo – Srbsko 2:2 (kon.) | Maďarsko – Portugalsko 1:6 (kon.)
Bulharsko – Ukrajina 0:1 (kon.)
Maďarsko
1:6 (0:2)
Portugalsko
Úterý 22.07.2014, 20:30 • Pancho Arena, Felcsút (HUN) • Mistrovství Evropy U19

Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:33:45)

Žluté karty: Maďarsko 1:2 Portugalsko.

Nebezpečné útoky: Maďarsko 22:35 Portugalsko.

Rohové kopy: Maďarsko 2:8 Portugalsko.

Ofsajdy: Maďarsko 0:1 Portugalsko.

Zákroky brankářů: Maďarsko 4:1 Portugalsko.

Zablokované střely: Maďarsko 2:1 Portugalsko.

Střely do brankové konstrukce: Maďarsko 0:1 Portugalsko.

Střely mimo bránu: Maďarsko 4:9 Portugalsko.

Střely na bránu: Maďarsko 2:10 Portugalsko.

Střely celkem: Maďarsko 8:20 Portugalsko.

Rozhodčí Hansen ukončil dnešní utkání, ve kterém Maďarsko nestačilo na Portugalsko a podlehlo mu vysoko 1:6. Portugalsko hrálo od úvodní minuty aktivněji a dnešní výhru si naprosto zasloužilo. Velký podíl na vítězství měl určitě Silva, jenž se trefil hned čtyřikrát, po jednom gólu přidali Rodrigues a Martins. Stav skóre kosmeticky upravil Mervó, který se trefil v 73. minutě.

90+2
    Portugalsko právě vstřelilo branku!
    ANDRÉ SILVA dnes zřejmě nechce jít spát a rád by ještě přidal několik branek. Z levé strany Rafa odcentroval míč ke vzdálenější tyči, kde byl právě ANDRÉ SILVA, jenž nastavil kopačku a připsal si svůj dnešní čtvrtý gól.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89
    ANDRÉ SILVA dnes patří k těm aktivnějším fotbalistům a zaslouženě si připisuje hattrick. ANDRÉ SILVA se dostal ve vápně k odraženému míči a pohodlně překonal brankáře.

87
    V závěru utkání dostalo Portugalsko výhodu rohového kopu, ale domácího brankáře nezaměstnalo. Guzzo odcentroval míč před branku, kde se ke střele dostal Nunes, ale ten mířil velmi nepřesně.

84
    Nagy se snažil překvapit brankáře, ale to se mu nepodařilo, protože bránící protihráč mu střelu úspěšně zablokoval.

Lucie Rapantová

Branky: 73. Mervó – 32. Rodrigues (pen.), 45. Silva, 66. Silva, 75. Martins, 89. Silva, 90+2. Silva

Karty:   13. Talabér (HUN) – 29. Ramos (POR), 41. Lopes (POR)

Maďarsko: Székely – Talabér, Asztalos, Lenzsér, Tamás – Nagy – Németh (C) (46. Mervó), Kalmár – Farkas (46. Zsótér), Balogh, Forgács (65. Varga).
    Náhradníci: Hrabina – D. Bobál, Medgyes, Mervó, G. Bobál, Zsótér, Varga.

Portugalsko: Moreira – Riquicho, Duarte, Nunes, Rafa – Podstawski (C) – Ramos (68. Palhinha), Lopes (68. Guzzo) – Martins (78. Intima), Silva, Rodrigues.
    Náhradníci: Tiago Sá – Rebocho, Machado, Guzzo, Intima, Palhinha.

Rozhodčí: Hansen – Belski, Nádvorník