Frýdek-Místek – Prostějov 0:2 (kon.) | Žižkov – Vyšehrad 5:0 (kon.) | Slavia B – Chomutov 2:1 (kon.)
SK Slavia Praha B
2:1 (2:1)
FC Chomutov
Úterý 22.07.2014, 17:00 • SC Xaverov Horní Počernice • Přípravný zápas

Druhý poločas byl již vyrovnanější a šance byly na obou stranách, na straně Slavie bylo k vidění hodně chyb, zato Chomutov doplácel na horší komunikaci. (19:03:29)

Kadavý jistě proměnil a Slavia vítězí i na penalty – 4:2!

Další břevno Chomutovského hráče – 3:2!

Mysliveček nedává šanci brankáři – 3:2!

Hosté vyrovnávají – 2:2!

Prosek bez problému – 2:1!

Chomutov trefuje břevno – 1:1!

Vitarigov netrefuje – 1:1!

S velkým štěstím hosté vyrovnávají – 1:1!

Sodoma proměňuje – 1:0!

Po skončení zápasu nás ještě čekají penalty.

90

90
    Ještě jedna a asi zřejmě poslední šance Chomutova, jemnou hlavičku v poklidu chytá Berkovec.

90
    A balon se posléze nebezpečně motal ve vápně po vyražení Berkovce, domácí obránce odkopává na roh.

89
    Také Zámečník se pokusil o parádičky a dostal do protiútoku soupeře. Po dvojitém faulu se bude kopat standardka.

87
    Velmi zbytečně nasadil Fialka jesličky protihráči, jelikož přišel o balon a z protiútoku měli hosté gólovou šanci, Berkovec vytáhl parádní a jistý zákrok.

85
    Opět po odmlce zaútočili hosté, kteří se ve vápně drželi delší čas, ani po rohovém kopu neprošel balon za Berkovce.

84
    Zákeřnější faul na Vitarigova, rozehrávka se sešívaným později vůbec nepovedla.

83
    Steve už na sebe musí mít vztek, opět se ocitl v ofsajdu.

81
    V akci Steve, jeho pokus končí mimo.

Michal Kunc

Branky: 5. Fotr, 32. Dostál – 40. ???

Karty:   39. ??? (CHM), 79. ??? (CHM)

SK Slavia Praha B: ...
    sestava 1. poločas: Berkovec – Dostál, Kodr, Fialka, Bejbl – Salašovič, Novák – Prošek, Peterka, Zámečník – Fotr.
    ...
    sestava 2. poločas: Berkovec – Kadavý, Pelikán, Fialka, Bejbl (81. Zámečník) – Prosek, Vitarigov, Möglich, Mysliveček, Sodoma – Steve