Karaganda – Atlantas 3:0 (kon.) | Beer Ševa – RNK Split 0:0 (kon.) | MYPA – Dinamo Minsk 0:0 (kon.)
Haugesund – FK Sarajevo 1:3 (kon.) | Keşla FK – Elfsborg 0:1 (3:4 po pen.) | FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 5:0 (kon.)
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 0:0 (kon.) | AIK Stockholm – Linfield 2:0 (kon.) | Esbjerg – Kajrat 1:0 (kon.)
Flamurtari – Ploiesti 1:3 (kon.) | Göteborg – Győr 0:1 (kon.) | Grödig – Čukarički 1:2 (kon.)
Čichura – Bursaspor 0:0 (4:1 po pen.) | Lech Poznaň – Kalju 3:0 (kon.) | Liberec – Košice 3:0 (kon.)
Soligorsk – Derry City 5:1 (kon.) | Tromsø – Víkingur 1:2 (kon.) | Vaduz – Chorzów 0:0 (kon.)
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 0:0 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Astana 1:0 (kon.) | Groningen – Aberdeen 1:2 (kon.)
Trnava – Zestafoni 3:0 (kon.) | Zorja Luhansk – Laçi 2:1 (kon.) | Asteras – RoPS Rovaniemi 4:2 (kon.)
Sligo Rovers – Rosenborg 1:3 (kon.) | Vojvodina – Trenčín 3:0 (kon.) | Zawisza Bydgoszcz – Waregem 1:3 (kon.)
Hajduk Split – Dundalk 1:2 (kon.) | Ferencváros – Rijeka 1:2 (kon.) | ND Gorica – Molde 1:1 (kon.)
Jagodina – Kluž 0:1 (kon.) | Koper – Neftçi Baku 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Mladá Boleslav 0:4 (kon.)
Diósgyöri – Litex 1:2 (kon.) | Crusaders – Brommapojkarna 1:1 (kon.) | St. Johnstone – Luzern 1:1 (5:4 po pen.)
St. Pölten – Botev Plovdiv 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Něman Grodno 2:0 (kon.) | Stjarnan – Motherwell 3:2 (po pr.)
FC Spartak Trnava
3:0 (2:0)
FC Zestafoni
Čtvrtek 24.07.2014, 19:30 • Zlaté Moravce • Evropská liga (předkola)

To je ode mne z druhého poločasu ale také druhého předkola Evropské ligy vše a někdy příště na počtenou. Děkuji za pozornost. (21:28:31)

O dnešním postupujícím je jasno! Je jím slovenský Spartak Trnava !!

Vítězství se zrodilo již v 6. minutě po skvělém náběhu na zadní tyč, kdy Janečka dorážel míč do prázdné brány.
    Poté ten samý hráč se dostal ke šťastně odraženému míči těsně před koncem poločasu a poslal tak míč podruhé za Pavlovičova záda.

Ve druhém poločase se zápas spíše dohrával. Hosté se snažili snížit stav zápasu ale s celkovými dvěma střelami na bránu Rusova moc neohrozili. Hřebík do rakve přišel v 60. minutě, kdy hostující obránce zahrál rukou ve svém pokutovém území a rozhodčí ukázal na pokutový kop.
    K míči se postavil Sabo a penaltu v pohodě proměnil.

90+4
    Poslední střelu Rusov chytil a rozhodčí se chystá ukončit zápas.

90+3
    Minuta do konce a fanouškové ve stoje tleskají svým borcům.

90+3
    Vlasko vyslal propagační střelu. Pavlovič bez problémů.

90+2
    Sharikadze navíc za tento faul vidí žlutou kartu.

90+2
    Domácí u míče. Navíc teď přišlo přerušení po nepříjemném šlapáku od jednoho z hostujících hráčů.

90+1
    Spartak si užívá postupu.

90+1
    Rozhodčí přidává 4 minuty!

90
    Uvidíme kolik rozhodčí přidá nad rámec řádné hrací doby.

89
    Na stadionu ve Zlatých Moravcích doprovází konec zápasu potlesk všech diváků.

88
    Z toho nebylo nic a trnavští se zatím úspěšně brání.

88
    Dvě minuty řádné hrací doby a hosté mají možnost zkráceného rohu po faulu od Čonky.

87
    Čonka skvěle zabránil postupně rozvíjejícímu útoku gruzínských hráčů.

86
    Hosté na polovině hřiště vybojovali faul a drží míč.

85
    Dolidze nevybíravě poslal trnavského hráče k zemi a rozhodčí za tento zákrok vytahuje žlutý kartónek.