Aktobe – FCSB 2:2 (kon.) | Karabach – Salzburg 2:1 (kon.) | AEL Limassol – Zenit 1:0 (kon.)
Dněpropetrovsk – Kodaň 0:0 (kon.) | Helsinki – APOEL 2:2 (kon.) | Grasshoppers – Lille 0:2 (kon.)
Feyenoord – Besiktas 1:2 (kon.) | Ludogorec – Partizan Bělehrad 0:0 (kon.) | Standard – Panathinaikos 0:0 (kon.)
Aalborg – Dinamo Záhřeb 0:1 (kon.) | Maribor – Maccabi Tel Aviv 1:0 (kon.) | Legia – Celtic 4:1 (kon.)
Grasshoppers Curych
0:2 (0:1)
Lille OSC
Středa 30.07.2014, 19:00 • Letzigrund, Curych, Švýcarsko • Liga mistrů (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:52:52)

Dnešní utkání končí zaslouženým vítězstvím Lille OSC, které se na Letzigrundu představilo ve velmi dobrém světle. Hosté dokonale ovládli zápas, hráli to, co potřebovali, domácí dnes byli v podstatě bez šance. Za hodně si také mohli sami, zejména častými ztrátami míčů a zbytečnými fauly, kterými dopřávali soupeři získávat cenné vteřiny. Výsledek 0:2 nedává domácí téměř žádné naděje do odvety, který se bude hrát ve Francii a v níž by Lille OSC mělo v klidu pohlídat postup do další fáze.

90+5

90+5
    Ještě jeden faul domácích, hosté vyčkávají závěrečný hvizd.

90+4
    Poslední vteřiny zápasu, Jahić fauluje Rouxe, míč mají hosté.

90+4
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Rodelin, přichází Sidibé.

90+4
    Hosté připravili ještě jedno taktické střídání, v samém závěru.

90+3
    Souaré fauluje ve středu hřiště Solimana Khabaru, domácí mohou rozehrát.

90+1
    Je to tak, ještě se bude hrát čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Probíhá již poslední minuta řádné hrací doby, rozhodně ale nikoliv poslední minuta zápasu, sudí Ješkov bude rozhodně nastavovat.

89
    Baša se srazil s vyběhnuvším gólmanem Elanou a musí být z hřiště odvážen!

88
    Roux se snažil přejít přes posledního obránce Grasshoppers v řadě, nepovedlo se, v opačném případě by šel sám na bránu.

86
    Také Corchia, pochopitelně, nespěchá na nohy, sudí však naznačuje, že bude díky tomu nastavovat.

85
    Žlutou kartu dostává Abrashi (Grasshoppers Curych) za zbytečný faul na Corchiu v souboji o míč, na vlastní půli.

85
    Mezitím Balmont rozehrál volný kop z pravé strany, míč směřuje ke vzdálenější tyči, kde hlavičkuje Baša, vedle.

84
    Žlutou kartu dostává Tarashaj (Grasshoppers Curych) za zákrok na Balmonta.

84
    Balmont faulován domácím Tarashejem, který se ho snaží zvednout z hrací plochy, marně, Balmont natahuje čas.

82
    Corchia se žene s míčem u nohy po pravém křídle směrem k pokutovému území soupeře, finální přihrávku ale pokazil.