sk Pátek 01.08.2014, 12:07Challenger Liberec (antuka)

Ja sa s Vami už teraz lúčim a želám Vám pekný zvyšok dňa a príjemný víkend. Ďakujem za pozornosť, dovidenia a dočítania pri ďalších prenosoch.
    Kto chce ešte svoje voľné chvíle stráviť pri športových prenosoch, onlajny Vám ich na dnes pripravili ešte dosť. (14:17:45)

Koniec zápasu

6:4
    GEM, SET, ZÁPAS Andrej Martin! Prvý mečbal náš tenista využíva a vyhráva tak tretí set pomerom 6:4! Po zlom výkone z prvého setu a časti aj druhého, keď už len málo chýbalo, aby Andrej vypadol, náš tenista zabojoval a podal vynikajúci výkon a zápas napokon vyhral 2:1 na sety a po hrách 1:6, 7:5. 6:4, hlavne ten druhý set bol veľmi dramatický, napínavý a zaujímavý, pretože Andrej v ňom prehrával 3:5! Avšak vidíte, napokon tento zápas dokázal vyhrať a postúpiť na turnaji v Liberci do semifinále!

40-15
    Dva mečbaly pre nášho tenistu Andreja Martina!

5:4
    Hneď ten prvý aj využíva a tak znižuje na 4:5 a ide teraz podávať na udržanie sa v druhom sete a aj samotnom zápase!

15-40
    Dva brejkbaly pre Belgičana!

15-30
    Dvojchyba nášho tenistu, fiftýn pre Belgičana.

15-15
    Lopta ide teraz na opačnú stranu, takže po 15 na oboch stranách.

15-0
    Andrej začína úspešne a získava fiftýn na svoju stranu.

5:3
    Túto možnosť Belgičan využíva a znižuje tak na 3:5 a zatiaľ sa v druhom sete a zápase udržal. Avšak, teraz ide na víťazstvo v druhom sete a tomto zápase podávať náš tenista Andrej Martin.