Příbram – Táborsko 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 1:4 (kon.) | Ostrava – Znojmo 2:2 (kon.)
Jablonec – Slovácko 4:1 (kon.) | Brno – Třinec 3:0 (kon.) | Jihlava – Liberec 0:0 (kon.)
Slavia – Mladá Boleslav 2:2 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 0:6 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
3:0 (2:0)
FK Třinec
Pondělí 11.08.2014, 15:00 • Srbská, Brno • Juniorská liga

Třinec zcela nezachytil start do utkání, což určilo ráz zbytku zápasu. Zbrojovka udeřila dvakrát hned v prvních čtyřech minutách a od té doby kontrolovala zápas. Mohla si dovolit i luxus v podobě neproměněné penalty, když třetí branku v závěru zápasu přidal Sedlo a zapsal se tak do střelecké listiny k Štrombachovi s Brigantem. Třinec měl celý zápas problém vypracovat si šanci, a tak i přes zlepšený výkon ve druhé půli, kdy vyrovnal hru, odjíždí z Brna nejen bez bodu, ale i bez vstřelené branky.

Díky za sledování onlajn přenosu a u fotbalu zase někdy příště. (16:55:07)

90+1

90
    V posledních sekundách normální hrací doby snad největší příležitost Třince, na přetažený centr si naběhl Martynek, ale Záleský jej vychytal.

90
    Další série nepřesností v závěru utkání. Moc fotbalu už asi dnes neuvidíme.

89
    Slibný brejk Třince končí nepřesnou přihrávkou na Mjullera, Třinečtí se dnes branky nejspíše nedočkají.

88
    Za mnohem chladnějšího počasí než v úvodu utkání se zápas už jen dohrává.

86
    V závěru se přitvrdilo, další žlutou vidí Voves.

85
    Z něj mohl skórovat Hanuš, ale míč trefil poněkud nešikovně bokem, a tak s nedůrazným pokusem Bruk neměl problém.

85
    Minařík teď za ostrý zákrok vidí žlutou. Brno výhodu nevyužilo, Černý vybojoval pouze roh.

84
    Přihrávka Černého na Babičku do ulice byla příliš dlouhá a končí až v náručí Bruka.

81
    Poslední střídání Brna, Pospíšila nahrazuje Babička.

80
    Brno právě vstřelilo branku!
    A je definitvně rozhodnuto. Obrana Třince teď propadla a Brněnští si mohli vybrat, kdo z hranice penalty celou akci zakončí. Nakonec to byl MARTIN SEDLO, který tak posílá Brno již do tříbrankového vedení.