Brašov – Chomutov 1:0 (kon.) | Tychy – Banská Bystrica 3:6 (kon.) | Zvolen – Fehérvár 1:1 (0:1 po s.n.)
ASC Corona Brašov Wolves
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Piráti Chomutov
sk Sobota 16.08.2014, 12:00 • Zimný štadión Zvolen • Memoriál Pavla Zábojníka

Nepodarilo sa. O všetko rozhodla 5- minútová presilová hra Brašova, v ktorej o víťazstve rumunského celku rozhodol slovenský obranca Richard Filip. Potom síce mali Chomutovčania množstvo príležitostí na skórovanie, avšak dnes sa vyznamenal gólman Patrik Polc, ktorý sa stal hlavným hrdinom svojho mužstva.

Dodatkové samostatné nájazdy sa skončili remízou 2:2.

Ďakujem Vám za pozornosť a pozývam Vás sledovať nás ďalší prenos o 15:30 zo zápasu, v ktorom sa stretnú HC´ 05 Banská Bystrica a GKS Tychy. (14:06:27)

60:00

59:45
    Obrovský nápor Chomutova, podarí sa im ešte vyrovnať?

59:31
    Gregory Moore zoči – voči Plcovi zlyháva

59:20
    Predsa len sa bude ešte raz vylučovať a budú to krušné chvíle pre rumunský Brašov. Na trestnej lavici si posedí Evgeny Pysarenko za hákvanie.

58:55
    Pri puku sú však hokejisti Brašova, ktorí umne naťahujú čas vo svoj prospech.

58:30
    Chomutov hrá power play!

58:03
    Strelecký pokus švihom Roberta Pétera z ľavého kruhu, Strmeň vyráža puk do rohu ihriska.

56:57
    Antoník Dušek tečoval puk na ochrannú sieť, hra sa prerušuje a presúva do stredného pásma.

56:36
    Bryan McGregor napálil puk vysoko nad Polcovu bránu.

55:08
    Komická situácia po odpískanom zakázanom uvoľnení Brašova. Komplet celá formácia išla vystriedať a kedže po takomto priestupku to majú zakázané, rozhodcovia museli ísť vytiahnuť hráčov, ktorí boli na ľade zo striedačky.

54:54
    Piráti sa snažia čo im sily stačia, ale bez gólového efektu.

54:11
    Polc zázračne chytá po strele McGregora!

53:25
    Chomutovčania už nemajú na čo čakať, ak nechcú prísť o prvé miesto na turnaji, musia dnes streliť minimálne gól.

52:35
    Prerušená hra, striedajú hráči oboch mužstiev pred záverečnými minútami duelu.

51:38
    Strelu od jedného z obrancov Chomutova vyráža Polc ľavým betónom na zadný mantinel.

51:11
    Marek Hovorka pri svojom streleckom pokuse láme hokejku a puk teda končí úplne niekde inde ako si predstavoval.

50:11
    Teraz dokonca Rumuni zatlačili na dlhší čas Chomutov v jeho pásme a sú nebezpeční.

49:10
    Brašovčania pochopili, že nemôžu len brániť a v tretej tretine sú aj viac aktívny smerom do ofenzívy.