Č. Budějovice – Chomutov 4:0 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 3:1 (kon.) | Kölner Haie – Č. Budějovice 0:6 (kon.)
Chomutov – K. Vary 7:4 (kon.) | HC Plzeň – Kölner Haie 1:2 (kon.)
HC Motor České Budějovice
4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
Piráti Chomutov
Sobota 16.08.2014, 08:35 • SD ARÉNA • O pohár statutárního města Chomutov

Budějovice dále kráčejí turnajem beze ztrát. Potvrdili to i v tomto utkání a po vyrovnaných dvou třetinách tvrdě udeřili a Chomutov převálcovali. Tímto utkání končí a turnaj pokračuje. (20:09:57)

45:00

44:35
    Další ukázkový bodyček od Budějovických. Poslední vteřiny hry...

44:10
    Ohlášena poslední minuta poslední třetiny.

43:47
    A mohlo být pátý gól! Hakl netrefil odkrytou klec, ale ležícího Khůna.

43:03
    Puk v ochranné síti. Hra je tudíž přerušena a vykázána do středního pásma.

42:38
    Almasi se prodral do pásma a zakončil do náruče Ovsjannikova.

42:07
    Jurka nastřelil tyč!

41:30
    Pirátskou rozehrávku zastavují přesným obranným zákrokem Budějovice.

40:29

39:55
    Chomutovský brankář přikryl kotouč odraženýho od zadního mantinelu. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

39:29
    Přichází vyloučení za hrubost. Z řad Pirátů je vyloučen Jan Svoboda.

38:50
    Jurka vyslal tvrdou ránu na Khůna. Brankář se po puku natahoval marně, ale kotouč mířil mimo branku.

38:30
    Jurka vystavil ukázkový bodyček Jarošovi.

38:18
    Matys prudce vystřelil z pravého kruhu. Trefil náruč připraveného brankáře.

38:12
    Od modré vypálil Stárek, jehož střelu tečoval Matys. Puk však mezi tři tyče nezamířil.

37:29
    Přechod do pásma dělal problém útočníkům Pirátů. Hráči se do pásma dostali, puk nikoliv.

37:04
    Chomutovští podrželi puk u mantinelu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

36:45
    Jírovec se napřáhl a svou střelou od modré nadělal trable Ovsjannikovi.

Antonín Domanický

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 30. Hakl (Kašper), 32. Kaisler (Kašper, Hakl), 33. Škrdleta, 35. Káník

HC Motor České Budějovice: Ovsjannikov – Brabec, Stárek, Hromada, Klusáček, Jurka, Dosek, Doktor, Hakl, Krcho, Matys, Vochozka, Káník, Silný, Kaisler, Kašper, Šilrdleta, Rolínek, Šindelář, Vaculík.
    Piráti Chomutov: Vecka (od 31. minuty Khůn) – Bukač, Zeman, Buchtela, Starý, Jírovec, Jarý, Brejcha, Koblížek, Lauko, Svoboda J., Hejduk, Chlán, Hnídek,Almasi, Veselý J., Breczko, Jaroš, Baier, Kemeny, Studený.

Rozhodčí: Krejsa – Tauš, Danylets