Vítkovice – Ingolstadt 5:1 (kon.) | Třinec – Bern 7:0 (kon.) | Tappara – Stavanger 7:3 (kon.)
Kuopio – Sparta 4:5 (2:3 po s.n.) | Krefeld – Skellefteå 1:2 (kon.) | Kölner Haie – Košice 2:1 (kon.)
Vienna Capitals – Färjestad 4:1 (kon.) | Ženeva – Frölunda 4:3 (kon.) | Briançon – Villach 1:2 (kon.)
Zug – SaiPa 1:2 (kon.) | Zürich – Vålerenga 4:1 (kon.) | SønderjyskE – IFK Helsinky 4:5 (0:2 po s.n.)
Liberec – Kärpät 3:4 (kon.) | Djurgården – Fribourg 5:4 (po pr.) | Växjö – Mannheim 6:1 (kon.)
Genève-Servette HC
4:3 (1:0, 2:0, 1:3)
Frölunda HC
Čtvrtek 21.08.2014, 19:45Hokejová Liga mistrů

To je ode mě pro tuto chvíli vše, Liga mistrů pokračuje již zítra, nenechte si jí ujít na našich stránkách. Hezký zbytek dne přeje Václav Petrů. (22:25:21)

Utkání skupiny C mezi Ženevou a Frölundou je tedy za námi. Toto klání jasně naznačilo, že obnovená Liga mistrů má divákům co nabídnout. K vidění byla napínavá bitva až prakticky do poslední vteřiny, které pomohlo velké vzepjetí švédského celku ve třetí třetině.
    Indiáni sice prohrávali po čtyřiceti minutách o tři branky, v závěrečné třetině však opanovali led a málem se jim povedlo srovnat stav utkání. Šťastnější jsou však domácí, kteří si připisují cenné tři body za první výhru.

60:00

59:55
    Ještě jedno zakázané uvolnění, hostům však zbývá titěrná chvíle.

59:34
    A opět se Ženeva osvobozuje.

59:27
    Domácí se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění, hra se vrátí před Bayse.

59:20
    Brankář Johansson opouští bránu, hosté to zkouší v šesti!

58:22
    Obléhání pokračuje, na ledě je druhá formace Frölundy.

57:52
    Kotouč mají na svých hokejkách Švédové, kteří dnes nechtějí za žádnou cenu prohrát.
    Mathis Olimb - 4:3

57:01
    Frölunda právě vstřelila branku!
    Drama pokračuje. Stupňující se tlak Frölundy přetavil v kontaktní branku MATTHIS OLIMB, který se nejlépe zorientoval ve spleti hráčů a poté, co zužitkoval přihrávku Andrease Johnssona, který si dnes připisuje již třetí asistenci. Asistence: Andreas Johnsson.

56:41
    Oddechový čas si nyní vzal domácí trenér Chris McSorley.

56:21
    Obranné pásmo domácího celku je v obložení, ženevská obrana však dobře pomáhá svému brankáři a většinu střel zblokuje.

55:33
    Stalberg se prohnal levou stranou útočného pásma, dostal se až k bekhendovému pokusu, který si Bays pohlídal.

54:56
    Oddechový čas si vzal hostující trenér Robert Rönnberg.

53:58
    Na ledě to opět pořádně zajiskřilo, po střetu Picarda s Blidhem se vytvořila větší šarvátka, rozhodčí poslal na trestnou lavici oba jmenované, hrát se bude v pěti hráčích na obou stranách.
    Chris Rivera - 4:2

53:34
    Servette právě vstřelil branku!
    Ještěže má hostující brankář na tváři masku, protože nyní se musí červenat až za ušima. Střelu od modré čáry ještě vyrazil, poté však propustil dorážku z praticky nulového úhlu od CHRISTOPHERA RIVERA, který dává uklidňující gól domácího mužstva. Bez asistence.

53:23
    Hráčům Ženevy se daří držet kotouč v bezpečné vzdálenosti od vlastní brány.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 11. Bezina (Loeffel), 34. Gerber (Trutmann), 40. Mercier, 54. Rivera – 41. Fälth (Olimb, Johnsson), 51. Bäckman (Johnsson, Stalberh), 58. Olimb (Johnsson)

Genève-Servette HC: Bays (Descloux) – Vukovic, Ranger, Antonietti, Marti, Mercier, Loeffel, Trutmann – D'Agostini, Bezina, Romy- Šimek, Pyatt To, Pyatt Ta- Rubin, Picard, Rod- Gerber, Kast, Traber, Rivera
    Frölunda HC: Johannsson (Fernstrom) – Bohm, Fantenberg, Bäckman, Falth, Wikstrand, Gustafsson, Persson – Stalberg, Figren, Wideström-Janmark, Kahnberg, Lehkonen-Gortz, Olimb, Johnsson- Axelsson, Karlsson, Lasu

Rozhodčí: Šindler (CZE), Massy (SUI) – Tscherrig (SUI), Rohrer (SUI)