Skalica – Nové Zámky 3:1 (kon.) | Detva – Ferencvárosi TC_dup 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 4:1 (kon.)
Vsetín – Opava 2:1 (kon.) | Havířov – Šumperk 3:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 2:0 (kon.)
K. Vary – Litvínov 0:1 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 3:0 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 5:3 (kon.)
Kadaň – Most 3:2 (kon.) | Kolín – Tábor 5:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 3:2 (kon.)
SHK Hodonín – Trnava 4:3 (kon.) | Benátky n/J – Füchse 3:1 (kon.)
AZ Havířov
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
DRACI PARS ŠUMPERK
Čtvrtek 21.08.2014, 18:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Přípravné zápasy

Poslední třetinu tohoto napínavého duelu vyhrál Šumperk, který snížil náskok domácího Havířova. AZet si připisuje šestou výhru v přípravném utkání. Z dnešního utkání to je vše, já se s Vámi z havířovské K&K PNEU Arény loučím a u dalších online přenosů opět na počtenou! (20:11:43)

60:00

59:57
    Ještě proběhne jedno vhazování před Matouškem.

59:10
    Šumperk zkouší hru bez brankáře!

58:09
    Konec oddechového času, hráči se chystají ke vhazování.

58:09
    Oddechový čas pro Šumperk.

58:09
    Draci právě vstřelili branku!
    Po trestuhodně zahozené šanci, kdy jeden ze šumperských hráčů netrefil zcela prázdnou bránu, se prosazuje k bližší tyčce JAN BERGER, jehož střela znamená snížení náskoku Havířova. Asistence: Kamil Vávra, Tomáš Brunec

57:00
    Golman AZetu ukryl střelu od modré mezi betony a hráči z obou celků se připravují ke vhazování v útočné třetině Šumperka.

56:35
    Do útočného pásma vystartoval Jakub Šlahař, který vyprášil lapačku šumperského brankáře.

56:17
    Vyloučen Michael Foltýn (HAV) na 2 minuty za hru vysokou holí.

56:07
    Matoušek odvrátil hrozbu – vhazovat se v tuto chvíli bude po jeho pravici.

55:19
    Domácí obklopují branku Vajnera tvrdými střelami. Žádná z nich však nezapadla za brankovou čáru.

54:36
    Šumperk nedokázal využít protiútok 3 na 1. Hra se přesouvá na opačnou stranu, kde dominuje Havířov.

53:15
    Vhazovat se bude v obranné třetině AZetu.

52:42
    Vyloučen Daniel Vachoutek (SUM) na 2 minuty za držení protihráče.

52:42
    Vyloučen Tomáš Jiránek (HAV) na 2 minuty za držení protihráče.

51:44

51:00
    Hráči Šumperka dostali Havířov pod menší tlak, avšak ke vstřelení branky se nedostali.

49:44
    Vyloučen Michal Jonáš (HAV) na 2 minuty za hákování.

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 17. Šlahař (Maruna), 25. Tomi (Jiránek), 43. Klimíček (Tomi) – 41. Vrdlovec (Moskal, Staněk), 59. Berger (Vávra, Brunec)

AZ Havířov: Matoušek (L. Daneček) – Turoň, Bezuška, Krisl, Foltýn, Repe, Bahounek, Graca, Klimíček – Sztefek, Loskot, Jiránek, Maruna, Šlahař, Jakůbek, Říčka, R. Haas, Klimša, Kanko, Rimmel, Tomi, Jonáš
    DRACI PARS ŠUMPERK: Vajner (Zelenka) – Sedlák, Slavík, Beneš, Gewiese, Novotný, Holík, Drtil – Vrdlovec, Moskal, Staněk, Kužílek, Berger, Cink, Vávra, Vachutka, Brunec, Velecký, Plášek, M. Haas

Rozhodčí: Trombík, Šutara – Konvička, Gančarčík