Skalica – Nové Zámky 3:1 (kon.) | Detva – Ferencvárosi TC_dup 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 4:1 (kon.)
Vsetín – Opava 2:1 (kon.) | Havířov – Šumperk 3:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 2:0 (kon.)
K. Vary – Litvínov 0:1 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 3:0 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 5:3 (kon.)
Kadaň – Most 3:2 (kon.) | Kolín – Tábor 5:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 3:2 (kon.)
SHK Hodonín – Trnava 4:3 (kon.) | Benátky n/J – Füchse 3:1 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:1 (2:0, 0:0, 3:1)
HC Tábor
Čtvrtek 21.08.2014, 18:00 • Zimní stadion Kolín • Přípravné zápasy

Utkání SC Kolín vs. Hockey Club Tábor skončilo jasným a zaslouženým výsledkem pro domácí 5:1. (20:01:17)

60:00

59:31
    Tomáš Pácal se vrací do hry, ale přesilová hra Kohoutů pokračuje 5 na 4!

59:31
    Tábor právě vstřelil branku!

Hostům se podařilo přeci jen v přesilovce 5 na 3 zaskórovat. O zatím jedinou branku hostů se postaral sám kapitán JAKUB MATUŠÍK. Snížil tak skóre na 5:1.
    Asistence: Tomáš Černý.

59:01
    Martin Havran od modré tvrdě pálil na Sejpala, ale ten jeho střelu vyrazil a puku se následně zmocnili domácí a vysvobozují se na moment.

58:18
    Kohouti krouží kolem Sejpala se svými přihrávkami, ale zatím Kozlové brání o sto šest!

58:03
    Kozlové jdou do třech. Vyloučen Tomáš Pácal na 2 minuty za hákování.

57:15
    Domácí budou do konce utkání oslabeni o Jiřího Fialu, ten si odpyká 5 minut + do konce utkání trest za faul kolenem! 5 minut si za něho odsedí Pavel Hlavatý, a hosté mají do konce utkání obrovskou šanci snížit!

57:02
    Hosté v plném počtu a domácí přesilovou hru nevyužívají!

56:13
    Kozlové mají možnost si vyzkoušet své přesilovky, ty se jim letos zatím daří.

55:31
    Hosté jsou ve čtyřech a zatím brání dobře.

55:02
    Hosté jdou do třech! Vyloučen Luboš Heršálek na 2 minuty za držení. Využijí Kozlové velkou přesilovku?

54:37
    Kozlové jsou zpět u Pance, povede se jim ho nyní prostřelit?

54:14
    Hosté vyhazují kotouč pryč z pásma.

53:53
    Panec nemá stále kotouč pod kontrolou, Kozlové na něho střílejí ze všech stran, Panec zatím všechny střely vyráží.

53:31
    Vyloučen David Kellner na 2 minuty za držení a hosté jsou opět oslabeni.

52:34
    Hra se přesunula opět k Pancovi.

51:30
    Hra byla přerušena, vyhozením kotouče hřiště.

50:12
    Skvělý zákrok Sejpala roztleskal místní skupinku diváků.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 9. Malý (Šafránek, Pýcha), 20. Hanzl (Klíma), 45. Valášek (Malý, Pýcha), 47. Hlavatý (Barták), 49. Zumr (Šafránek) – 60. Matušík (Černý)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Muláček, Pácal, Pýcha, Skokan, Hanzl, Klíma, Barták, Fiala – Jankovský, Kadlec, Morkes – Frolík, Valášek, Malý – Sladký, Šafránek, Zumr – Hlavatý, Mejzr, Semirád – Šifta
    HC Tábor: Klestil (Panec) – Černý, Havran, Dvořák, Hlaváč, Heršálek, Hlaveš, Kellner, Mrkvička, Seidl, Blažek, Matušík "C", Kolomý, Kratochvíl, Zayml, Barbora

Rozhodčí: Kubeš – Špringl R. st, Špringl R. ml.