Žilina – Moser Medical Graz 99ers 3:2 (kon.) | Prostějov – Pardubice 1:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 3:1 (kon.)
MsHK Žilina
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Moser Medical Graz 99ers
sk Středa 27.08.2014, 17:30 • DOXXbet Aréna Žilina • Přípravné zápasy

Zápas sa skončil výsledkom 3:2! (19:38:29)

60:00

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Skóre po druhej tretine je 3:2! Všetko je tak ešte otvorené v tretej tretine.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:00
    Žilina dala gól!

Krátko pred koncom druhej tretiny sa domáci hokejisti dostávajú do vedenia 3:2. Strelcom gólu je znovu TOMÁŠ HORNA. Asistencie: Jaroslav Kristek.

28:00
    Graz dal gól!

Hosťom sa krátko pred koncom druhej tretiny podarilo vyrovnať na 2:2! Začíname tak v zápase odznova.

27:00
    Vážení čitatelia, pre technické problémy vám zo zvyšku zápasu prinesieme informácie o zmenách stavu, resp. dôležitých situáciách. Ďakujeme za pochopenie.

25:39
    Sabourin po druhý raz prekonaný. Matej Valášek našiel nestráženého MARTINA HÁJNIKA a ten prestrelil gólmana Grazu.

25:01
    Máme za sebou prvých 5 minút druhej tretiny, Žilina stále remizuje s Grazom 1:1.

23:41
    Pekná akcia Žiliny, strieľal Hájnik, no jeho príklep skončil na betónoch Sabourina.

22:01
    Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia, viac z hry majú zatiaľ Žilinčania.

21:22
    Domáci v plnom počte.

20:33
    Hneď v úvode tretiny sa do úniku dostal Jaroslav Kristek, svoj brejk však nepremenil

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Oba tímy máme pripravené na ľadovej ploche.

Po prvej tretine máme v Žiline stav 1:1. Druhá tretina sa začne približne o 18:17.