Oostende – Genk 1:1 (kon.) | Mouscron – Cercle Brugge 4:0 (kon.) | Westerlo – Waregem 2:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Lierse 2:0 (kon.)
Waasland-Beveren
2:0 (2:0)
Lierse SK
Sobota 30.08.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a domácí KV Red Star Waasland v něm poráží Lierse SK 2:0. Druhý poločas začali aktivněji hosté a tento stav přetrvával po celý poločas. Domácí ovšem hráli bezchybně a tak hráči Lierse jen těžko hledali dírky v obraně. V 61. minutě navíc obdržel Destorme červenou kartu a hosté hráli přesilovku. To nevyužili a v 77. minutě navíc dostal po krátkém trvání na hřišti červenou kartu Kasmi a počet hráčů se srovnal. Hra byl pak velmi vyhrocená a padalo poměrně dost žlutých karet. V 90. minutě dostal druhou žlutou kartu Bensebaini a Lierse konec zápasu hráli v devíti. Pak se už nic nestalo a domácí tak udrželi výhru z prvního poločasu 2:0. Ode mě je to dnes vše, přeji krásný zbytek večera a někdy zase na shledanou. (22:04:20)

90+4

90+3
    V nastaveném čase dochází k taktickému střídání, ze hry odchází autor druhé branky Emond a na závěr utkání nastupuje Kyeremeh.

90
    Bensebaini znovu fauloval a dostává druhou žlutou kartu, a tak dnes taktéž dohrál předčasně.

88
    Wambertova střela sražena na roh, z toho hosté už nic nezískali.

85
    Dalším, kdo se připíše na listinu žlutých karet je hráč Lierse, Losada.

84
    Hned na to je ale provinilec Sawaneh střídaný Blondellem.

84
    Sawaneh byl v ofsajdu a za následné dohady s rozhodčím obdržel žlutou kartu.

83
    Sawaneh napřáhl a střelou si dobyl rohový kop.

80
    Lierse je i po vyloučení dravější, otázkou je, jestli stačí dát v posledních deseti minutách a nastavení dvě branky.

77
    Kasmi tým moc neposílil, ba naopak. Po necelých čtyřech minutách fauluje a dostává červenou kartu. Počet hráčů na obou stranách je stejný, deset.

77
    Domácí se po dlouhé době dostali ze své poloviny a drží míč v útoku.

74
    Je připravena druhá změna v sestavě v řadách hostujících hráčů. Odchází Zizo a tým přichází posílit Kasmi

72
    Tlak stále vzrůstá, jen o vlásek se netrefil Keita.

69
    Hosté stále tlačí Waasland, domácí však hrají svědomitě a bez chyb i v deseti.

66
    Spor mezi Corstjensem a Ngawou skončil žlutou kartou pro oba aktéry.

64
    Trenér Lierse připravil první střídání, dolů stahuje Wilse a doufá ve Velliose

61
    Destorme tvrdě fauluje a je potrestaný červenou kartou, domácí budou dohrávat v deseti lidech na hřišti.