Monaco – Lille 1:1 (kon.) | Caen – Rennes 0:1 (kon.) | Lens – Remeš 4:2 (kon.)
Lorient – Guingamp 4:0 (kon.) | Nantes – Montpellier 1:0 (kon.) | Toulouse – Évian TG 1:0 (kon.)
Racing Lens
4:2 (1:1)
Stade de Reims
Sobota 30.08.2014, 20:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (22:24:34)

Červené karty: 0 – 1

Je dobojováno. Po divokém prvním poločase se domácí prakticky z první střely dostali do vedení. po hodině hry fauloval Signorino ve vápně a byla z toho penalta, kterou Touzghar proměnil. V 80. minutě vykřesal v deseti bojujícím hostům naději Courtet. Jenže v 86 minutě se kopala ještě jedna penalta. Sám faulovaný Coulibaly si míč postavil a proměnil. Lens jako nováček získává další 3 body. Hosté z Reims se přikovali na dno ligové tabulky, když mají pouze 1 bod z prvního utkání proti PSG.

90+4
    Šance N'Diayeho, kterou Placide zlikvidoval.

90+4
    Ještě jedna šance domácích, Placide se tentokrát vyznamenal proti N'Diayemu. Rohový kop.

90+3
    Touzghar spěchá za dlouhým míčem, téměř u rohového praporku jej dostihl. A rozehrál zpět.

90+3
    Ca hledal Courteta, našel pouze připravené nohy obránců Lensu.

90+2
    Domácí zbylé dvě minuty mohou odehrát s míčem na svých kopačkách. Míč z levé strany raději vracejí k půlící čáře.

90+1
    180 vteřin, to je čas, který se bude hrát nad rámec základní hrací doby vymezené pro toto utkání.

90+1
    Placide si došel pro centrovaný přímý kop a ihned rozehrává.

90
    Domácí již hrají v klidu na soupeřově území.

89
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Adamo Coulibaly, přichází Deme N'Diaye.

89
    Hosté ještě více otevřeli hru a snaží se ještě o další snížení, ale moc času jim už nezbývá.

88
    Mandiho střelu chytá Riou do koše. Musí uklidnit své řady.
    Adamo COULIBALY - 4:2

87
    Lens právě vstřelilo branku!
    Sám postižený ADAMO COULIBALY ji proměňuje, Placide na míč nedosáhl.
    Tacalfred a jeho penaltový zákrok.

86
    Coulibaly šel proti Tacalfredovi, ve vápně mu udělal kličku, hostující kapitán zasáhl míč a pak protihráče, hlavní sudí píská penaltu.

David Sochor

Branky: 45. Cyprien (Baal), 47. Chavarría (Cyprien), 61. Touzghar (pen.), 87. Coulibaly (pen.) – 7. Mandi (Rigonato), 80. Courtet

Karty:   25. Cyprien (LNS), 82. Chavarría (LNS) – 18. Mandi (REI), 60. Signorino (REI)   24. Oniangué (REI)

Racing Lens: Riou – Kantari, Landre, Baal, Cavare – Nomenjanahary (26. Chavarría), Cyprien (73. El Jadeyaoui), Le Moigne (C), Valdivia – Touzghar, Coulibaly (89. N'Diaye).
    Náhradníci: Henriques de Pinho – Gbamin, El Jadeyaoui, Bourigeaud, Chavarría, N'Diaye, Guillaume.

Stade de Reims: Placide – Mandi, Tacalfred (C), Conte, Signorino – Moukandjo, Devaux, Oniangué, Rigonato (28. Ca) – Charbonnier (69. Courtet) – de Préville (58. Fortes).
    Náhradníci: Agassa – Fofana, Fortes, Albaek, Ca, Atar, Courtet.

Rozhodčí: Bastien – Zakrani, Jouannaud