Olympiakos – Atlético 3:2 (kon.) | Juventus – Malmö 2:0 (kon.) | Liverpool – Ludogorec 2:1 (kon.)
Real Madrid – Basilej 5:1 (kon.) | Monaco – Leverkusen 1:0 (kon.) | Benfica – Zenit 0:2 (kon.)
Galatasaray – Anderlecht 1:1 (kon.) | Dortmund – Arsenal 2:0 (kon.)
Benfica Lisabon
0:2 (0:2)
FK Zenit Petrohrad
Úterý 16.09.2014, 20:45 • Estádio da Luz, Lisabon • Liga mistrů

To je z tohoto střetnutí Ligy mistrů vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:42:11)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 12:13.
    Rohy: 7:7. Fauly: 11:16.

Utkání je u konce a jelikož se nám už skóre ve druhé půli nezměnilo, odváží si Zenit Petrohrad tři body za výhru 0:2. I po přestávce bylo k vidění několik slibných šancí, u hostů Hulk trefil tyč a Danny jen těsně minul, na druhé straně vyškrábl Lodygin Luisãovu prudkou hlavičku. Benfica smutní, kdežto návrat hráčů Zenitu bude asi hodně veselý.

90+2

90+1
    Rychlý brejk Zenitu, zleva se míč dostal na osu hřiště k Šatovovi, jeho technický pokus byl zablokován.

90+1
    Míč je u Lodygina, ten samozřejmě nebude s výkopem nikam spěchat.

90
    Na rámec se budou hrát dvě minuty.

89
    Danny takticky zaběhl s míčem k rohovému praporku, kde vybojoval autové vhazování a ušetřil několik sekund.

87
    Zasažen byl míč, ne hráč! To bylo jednoznačné gesto hlavního sudího při průniku Péreze do vápna, kde jej o míč obral Aňukov.

85
    Poslední změna v hostujícím dresu, Hulka na závěrečné minuty nahradil Andrej Aršavin.

83
    André Villas-Boas se už dívá na hodinky, pomalu už vyhlíží konec střetnutí.

82
    Hulk vyběhl příliš brzy, nechal se tak nachytat v ofsajdovém postavení.

81
    A platí to i po střele Salvia z asi hranice penalty. Míč by mířil k tyčí, ale Aňukov dokázal míč srazil na roh!

80
    Do konce utkání utkání chybí deset minut a i když se domácí hodně snaží, stále to nestačí.

78
    Tohle bylo od Pereiry na Salvia příliš prudké. Myšlenka na vysunutí do vápna dobrá, provedení ovšem horší.

76
    Další zákrok hostujícího gólmana, nyní u své levé tyče, kam se snažil umístit svůj pokus Luisão. Lodygin nezklamal a i díky němu je stav stále 0:2.

76
    Střídají i hosté, Salomona Rondóna nahradil Pavel Mogilevec.

74
    A vzápětí přišla další změna v domácím dresu, Andrease Samarise vystřídal André Almeida.