Německo – Írán 3:0 (kon.) | Francie – Írán 3:2 (kon.) | Polsko – Rusko 3:2 (kon.)
Francie
3

Írán
2

Čtvrtek 18.09.2014, 20:25 • Spodek Arena, Katowice, Polsko • Mistrovství světa mužů

0:0
    Děkuji za sledování on-line přenosu a přeji dobrou noc. (22:53:42)

0:0
    Francie se tedy nakonec vzpamatovala a loučí se se čtvrtfinálovou skupinou výhrou nad Íránem, který sice v průběhu utkání dokázal zabrat, v pátém setu ale neměl na volejbalisty Francie nárok.
    Francouzští fanoušci mohou slavit další vítězství na MS!

15:9

15:9
    Shahram Mahmoudi pokazil podání a zápas je u konce. Francie vítězí 3:2 na sety a postupuje o semifinále, o čemž už ale bylo rozhodnuto po prvním setu dnešního mače. Írán si zahraje utkání o páté místo.

14:9
    Hosté ten první odvracejí.

14:8
    Fayazi poslal míč do zámezí, Francie má pět mečbolů!

13:8
    Írán nehodlá nic vzdát a bojuje až do konce.

13:7
    Domácí ale vzápětí přidávají další bod.

12:7
    Teď ale Ebadipour překonal bránící hráče Francie.

12:6
    Hosté znovu nezareagovali na podání soupeře.

11:6
    Francouzský dvojblok na pravé straně úspěšný a domácí vedou 11:6! Další timeout Íránu.