Zenit – Monaco 0:0 (kon.) | Malmö – Olympiakos 2:0 (kon.) | Atlético – Juventus 1:0 (kon.)
Basilej – Liverpool 1:0 (kon.) | Ludogorec – Real Madrid 1:2 (kon.) | Leverkusen – Benfica 3:1 (kon.)
Arsenal – Galatasaray 4:1 (kon.) | Anderlecht – Dortmund 0:3 (kon.)
Malmö FF
2:0 (1:0)
Olympiakos Pireus
Středa 01.10.2014, 20:45 • Malmö New Stadium, Malmö • Liga mistrů

Pro dnešek je to z Ligy mistrů všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět někdy na shledanou, třeba už zítra při Evropské lize. (22:50:23)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 4:6.

Malmö má za sebou domácí premiéru v základní skupině Ligy mistrů a byla to vítězná premiéra, když dnes řádil kapitán Marcus Rosenberg, který dokázal dát dvě branky. Malmö v zápase drželo míč opravdu málo, ale dokázalo hned sedmkrát ohrozit branku zejména po rychlých brejcích a zaslouženě může slavit. Hostující hráči ze své dominance držení míče nakonec nevytěžili vůbec nic.

90+4

90+4
    Poslední možnost zaútočit dostanou ještě domácí, ale vysoký míč už Rosenberg nestihne.

90+3
    Olympiacos se nedokáže dostat do zakončení.

90+3
    Domácí spoří čas jak to jen jde.

90+2
    Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Emil Forsberg, přichází Erdal Rakip.

90+2
    Olsen si znovu došel pro centr do jeho pokutového území a rozhodně se nebude nijak vzrušovat s rychlým rozehráním.

90+1
    Rosenberg mohl zkompletovat hattrick, ale nakonec se povedlo hostující defenzivě dostat domácího kanonýra ze střelecké pozice.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Začala poslední minuta druhé půle a míč končí v náručí Olsena, který si došel pro centrovaný míč.

89
    Z rohového kopu vůbec hosté branku Olsena nedokázali ohrozit.

89
    Útok po levém kraji hřiště obrana Malmö odvrací na rohový kop.

88
    Domácí rozhodně s míčem nikam nespěchají a snaží se ušetřit co nejvíce času jen jde.

87
    Teď se nabízela zajímavá možnost pro hráče Olympiacosu, nakonec Mitroglou lapen v ofsajdu.

86
    Do konce utkání zhruba sedm až osm minut, hosté znovu mají míč na kopačkách, ale do zakončení se nemohou dostat.