Detroit – Boston 2:3 (0:2 po s.n.) | Chicago – Calgary 1:2 (po pr.) | Arizona – Edmonton 7:4 (kon.)
Chicago Blackhawks
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Calgary Flames
Čtvrtek 16.10.2014, 02:15 • United Center, Chicago • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:00:05)

Calgary Flames: 3
    Jonas HILLER (CGY) dnes neskutečných 49 zákroků!

Jiří HUDLER (CGY) 0+0 0 střel, čas na ledě 16:35

Možná trochu očekávané vyústění mělo dnešní utkání, když v poslední minutě prodloužení vstřelili hosté vítězný gól z hole Backlunda. Domácí se dnes na svůj jediný gól neskutečně nadřeli a v podstatě navázali na své výkony z loňského play-off, kde se na jakýkoliv gól také neskutečně nadřeli. Co naplat, že Blackhawks dnes soupeře jednoznačně přehráli a přestříleli, když nedokázali dát více, než jeden gól, což stačilo pouze na zisk jednoho bodu.

Mikael BACKLUND - 1:2

64:35
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Domácí střídali a to je stálo bod navíc! Hosté totiž zaútočili a MIKAEL BACKLUND střelou z levé strany, nad lapačku Crawforda, dává rozhodující gól zápasu, Flames na ledě Chicaga vítězí. Asistence: T.J. Brodie a Kris Russell.

63:50
    Stejně jako z protiútoku Byron, který v souboji s Crawfordem opět neuspěl.

63:44
    Toews se dokázal dostat do zakončení, ale Hillera nepřekonal.

63:07
    A právě Brad Richards nyní ve vyložené šanci netrefuje branku Flames.

62:58
    Richards nahazuje puk za branku Calgary.

62:20
    Puk mají domácí, ale pouze ve středním pásmu, to se ji pomalu blížíme za polovinu prodloužení.

61:16
    Jiří Hudler zachytil puk v útočném pásmu, ale spoluhráči odešli střídat.

60:43
    Mohlo být rozhodnuto, Paul Byron se dostal do samostatného úniku, ale střelou nad vyrážečku na Crawforda nevyzrál!

60:29
    Keithova střela od modré zablokována.

60:01

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 55. Shaw (Sharp, Toews) – 32. Wideman (Colborne), 65. Backlund (Brodie, Russell)

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Seabrook, Hjalmarsson, Van Riemsdyk, Oduya, Rundblad – Sharp, Toews, Hossa – Saad, Shaw, Kane – Bickell, B. Richards, B. Smith – Carcillo, Kruger, Morin
    Calgary Flames: Hiller (Rämö) – Brodie, Giordano, Russell, Wideman, Šmíd, Diaz – Glencross, Backlund, Byron – Hudler, Monahan, Setoguchi – Raymond, Colborne, Gaudreau – Bollig, Stajan, McGrattan

Rozhodčí: O'Halloran, L'Ecuyer – Cameron, Knorr

Diváci: 21 112