NY Islanders – San Jose 4:3 (2:1 po s.n.) | Pittsburgh – Dallas 2:3 (kon.) | NY Rangers – Carolina 2:1 (1:0 po s.n.)
Washington – New Jersey 6:2 (kon.) | Montreal – Boston 6:4 (kon.) | Ottawa – Colorado 5:3 (kon.)
Los Angeles – St. Louis 1:0 (1:0 po s.n.)
Pittsburgh Penguins
2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
Dallas Stars
Pátek 17.10.2014, 01:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji krásné páteční ráno, na shledanou! (03:47:46)

Československá stopa v utkání:
    Aleš Hemský (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:30

1. Tyler Seguin (DAL) 1+0
    2. Jamie Benn (DAL) 1+0
    3. Chris Kunitz (PIT) 1+1

Máme za sebou parádní utkání s neuvěřitelným závěrem. Hosté jasně ovládli třetí třetinu a obrátili nepříznivý stav utkání. Jamie Benn dokázal srovnat tři minuty před koncem a Seguin dvě vteřiny před koncem třetiny rozhodl, poté co byl vyloučen Sidney Crosby.
    Tyler SEGUIN - 2:3

60:00

59:58
    Dallas právě vstřelil branku!
    Tak toto je bomba! Hosté dokonávají obrat utkání, poté co TYLER SEGUIN dvě vteřiny před koncem utkání rozhoduje střelou z pravého kruhu! Asistence: Jason Spezza, Alex Goligoski.

59:51
    Kapitán Sidney Crosby je vyloučen za podražení a oslabuje svůj tým.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:53
    Zdá se, že nás nemine prodloužení. Dallas zlepšeným výkonem ve třetí třetině si o něj říká.
    Jamie BENN - 2:2

57:03
    Neskutečné! Před půl minutou rozhodčí neuznal hostům gól. Tentokrát už byl dosažen povoleným způsobem. A po skrumáži před bránou dorazil odražený kotouč za bezmocného Fleuryho JAMIE BENN. Asistence: Trevor Daley, Jason Spezza.

55:55
    Lehtonen ukrývá lehké nahození ve své lapačce.

55:00
    Zbývá pět minut do konce třetí třetiny a zápas nám jde do finiše. Dokáží domácí udržet tenký náskok?

53:43
    Ihned po buly se vymotal ke střele Cole, Fleury pozorný.

53:37
    Letang špatně zpracoval kotouč a ten skončil až v hledišti.

52:37
    Spezzův útok si dokázal vypracovat slušnou pozici, ale v rozhodující moment selhalo vybavení, když při střele zlomil hůl.

51:26
    Hornqvist s Crosbym ujížděli ve dvou na jednoho, ale jejich kombinace byla příliš složitá.

50:06
    Pittsburgh se vysvobozuje pouze vyhozením na zakázané uvolnění.

Slavomír Jansa

Branky a nahrávky: 3. Crosby (Malkin, Kunitz), 8. Kunitz (Letang, Hornqvist) – 27. Roussel (Fiddler, Goligoski), 58. Jamie Benn (Daley, Spezza), 60. Seguin

Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Ehrhoff, Letang, Maatta, Martin, Scuderi, Despres – Kunitz, Crosby, Hornqvist – Dupuis, Sutter, Malkin – Comeau, Goc, Downie – Sill, Spaling, Adams
    Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Goligoski, Daley, Jordie Benn, Dillon, Nemeth, Connauton – Jamie Benn, Seguin, Sceviour – Cole, Spezza, Hemský – Garbutt, Eakin, Roussel – Horcoff, Fiddler, Eaves.