Chabarovsk – Jaroslavl 5:4 (1:0 po s.n.) | Vladivostok – Viťaz 5:4 (kon.) | Novokuzněck – Dynamo Moskva 3:2 (2:1 po s.n.)
Novosibirsk – Soči 1:2 (po pr.) | Čerepovec – Magnitogorsk 2:1 (3:2 po s.n.) | N.Novgorod – Jekatěrinburg 3:2 (kon.)
CSKA Moskva – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.) | Jokerit – Omsk 1:2 (kon.) | Petrohrad – Barys 5:3 (kon.)
Riga – Ufa 2:1 (kon.)
Dinamo Riga
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Salavat Julajev Ufa
Úterý 21.10.2014, 18:30 • Arena Riga • KHL

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji příjemný večer. (20:50:11)

Československá stopa v utkání
    Jakub Sedláček (DIN) – 24 zásahů, úspěšnost 96%
    Milan Jurčina (DIN) – 2 střely, 0+1, 19:58 min.
    Marcel Hossa (DIN) – 2 střely, 0+0, 14:41 min.

Viděli jsme průměrné utkání, které však v závěru nabídlo velký obrat, o který se zasloužilo domácí mužstvo.
    Hráči Ufy byli prakticky od 27. minuty, kdy vstřelili branku, velice pasivní a to se jim nakonec hrubě nevyplatilo.
    V 53. minutě se totiž zcela zaslouženě prosadil Linus Videll a o dvě minuty později dokonal obrat Pjotr Sčastlivyj, kterého několikrát Irving vychytal, ale na jeho poslední pokus již kanadský gólman nestačil.
    Dinamo Riga si tak po dlouhé sérii bez vítězství připisuje zaslouženě tři body.

60:00

59:59
    Džerinš dobře zapracoval na vhazování a střela Zubareva míří vedle.

59:57
    Hostující trenér Jurzinov si pochopitelně bere oddechový čas.

59:57
    Milan Jurčina (DIN) byl ještě vyloučen a hosté tak mají malinkou šanci.

59:50
    Velkou šanci měl Kolcov, ale puk se mu svezl po čepeli a nedokázal trefit prázdnou bránu.

59:12
    Hosté to zkouší v šesti!

59:00
    Domácí vyhazují, ale Irving šel za kotoučem a zakázané uvolnění se nepíská.

58:23
    Dobré půl minuty nutil Darzinš kombinovat hostující obránce u vlastní brány.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty utkání a hosté se nemohou dostat k pořádné šanci.

57:05
    Hossa dobře vybojoval puk u mantinelu, ale Cibulskis ho ztratil a na druhou stranu spěchali hostující hráči. Sedláček musel na zem a vyrazil další střelu.

56:28
    Kutuzov se snažil srovnat, ale je z toho pouze brejk domácích, který řeší opět Irving.

55:40
    Další pohroma se řítila na Lelanda Irvinga. Mikš Indrašis dobře vystřelil, ale trefil jen Irvingovu lapačku.
    SČASTLIVYJ - 2:1

54:43
    Riga právě vstřelila branku!
    A je to tady! Hráči Ufy si tak koledovali až si vykoledovali. Po skvělé práci Vidella se ocitl před Irvingem úplně sám PJOTR SČASTLIVYJ a konečně překonal hostujícího brankáře. Asistence: Linus Videll

54:03
    Hosté jsou hodně pasivní a koledují si o druhou branku!

53:12
    Hráči Dinama jsou hodně povzbuzeni a k zakončení se dostal Cipulis. Jeho slabou střelu vyráží Irving.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 53. Videll (Indrašis, Jurčina), 55. Sčastlivyj (Videll) – 27. Kutuzov (Hartikainen, Makarov)

Dinamo Riga: Sedláček (Masalskis) – K.Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Pujacs (C), Sotnieks – M.Redlihs, Džerinš, Darzinš – Videll, Sčastlivyj (A), Hossa – Indrašis, Bicevskis, Mejja (A) – Upitis, Skvorcovs, Cipulis
    Salavat Julajev Ufa: Irving (Sochatskij) – Zubarev, Kutuzov, Kulda, Heikkinen, Višněvskij, Kolcov, Setdikov, Lekomcev – Hartikainen, Sjomin, Makarov (A) – Tolpeko, Chlystov (C), Mereskin – Pihlström, Kajgorodov (A), Skačkov – Pankov, Gluchov, Slepyšev

Rozhodčí: Anatolij Zacharov, Alexander Sojin – Alexander Zacharenkov, Dmitrij Sivov