Chabarovsk – Viťaz 3:4 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Jaroslavl 2:1 (3:2 po s.n.) | Novokuzněck – Soči 1:0 (kon.)
Novosibirsk – Dynamo Moskva 3:5 (kon.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Čerepovec – Kazaň 1:2 (kon.)
N.Novgorod – Magnitogorsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Petrohrad – Ufa 7:2 (kon.) | Riga – Omsk 3:2 (2:0 po s.n.)
CSKA Moskva
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Čtvrtek 23.10.2014, 17:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

To je z dnešního zápasu vše, já se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek dnešního dne. (19:27:10)

Československá stopa

Jakub Petružálek (JEK) 0 + 0
    Jakub Kovář (JEK) 94,9% úspěšnost, 2 obdrž. góly

Máme za sebou utkání, kde jsme viděli jen tři branky. V závěrečné části hry dokonce žádná nepadla. Zápas tedy lépe dopadl pro hráče CSKA, který dokázali vsítit dvě branky. Hosté vstřelili pouze jednu a to z trestného střílení.

57:08
    Sami Lepistö vyhodil kotouč z hrací plochy a dostává dvě minuty. To je komplikace pro hosty.

55:49
    Oba týmy hrají velice aktivně.

54:41

54:20
    Zajcevova střela trefila padajícího obránce a puk se odrazil mimo hrací plochu.

52:46
    CSKA kombinuje.

52:41
    Andrej Antonov dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

50:20
    Domácí hrají v plném počtu.

49:58
    Metljukova střela skončila v lapačce brankáře CSKA.

48:20
    Za šarvátku dostane dvě plus dvě minuty Alexander Radulov. Dvouminutovým trestem je potrestán i hostující Andrej Antonov. Následuje přesilovka Jekatěrinburgu.

44:42
    Megalinskij pálil od modré, ale otestoval pouze mantinel za brankou Lelandeho.

43:20

42:35
    Moskva kombinuje v pásmu Jekatěrinburgu, ale zatím se nedostala k vážnější střele.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 30. Kieselevič (Radulov, Grigorenko), 37. Radulov (Muršak) – 10. Bumagin (TS)

CSKA Moskva: Lalande (Galimov) – Děnisov, Zajcev, Kiselevič, Jegoršev, Bondarev, Mišarin, Naumenkov – Grigorenko, Radulov, Da Costa – Marušak, Arťuchin, Prochorkin – Andronov, Ljubimov, Žarkov – Telegin, Nikulin, Žafjarov – Mamin
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Viklund, Lepistö, Megalinskij, Metljuk, Trjamkin, Antonov, Jegin – Simakov, Jemelin, Petružálek – Rybakov, Kozlov, Bumagin – Brule, Lewandowski, Michnov – Solomonov, Valitskij, Jemelejev

Rozhodčí: Kolakov, Rönn – Koršak, Černyšev