Los Angeles – Columbus 5:2 (kon.) | Chicago – Ottawa 2:1 (kon.) | Anaheim – San Jose 1:4 (kon.)

Česá stopa v utkání:
    Tomáš Hertl(SJ) 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:49 (04:01:10)
    Na nedostatek místa si hráči na střídačce Ducks stěžovat nemohli.

Řežba v Anaheimu končí. Vítězství San Jose 4:1 kazí hodně dojem ze zápasu, kde se místy často místo kluziště spíše uskutečnil boxerský ring a rozhodčí museli udělit celkem 165 trestných minut.

60:00

59:30
    San Jose se snaží odehrát zbytek zápasu s pukem na hokejkách.

58:01
    Poslední 2 minuty 3. třetiny.

57:35
    Žraloci se opět dopouštějí Icingu.
    Getzlaf vs. Sheppard

56:54
    Další pěstní souboj obstarali divákům v Honda Center Getzlaf (ANA) a Sheppard (SJ).

55:59
    Zakázané uvolnění na straně San Jose.
    Matt BELESKEY - 1:4

54:53
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Kačeři se nakonec přeci jenom prosazují. MATT BELESKEY se dostal nejrychleji k odraženému kotouči a poslal puk za Niemiho, čímž mu zmařil naději na čisté konto. Asistence: Ryan Kesler, Cam Fowler.

53:56
    Rozhodčí to dnes nemají opravdu lehké. Tentokrát se do mely zapojili téměř všichni až na Niemiho. Tresty jsou následující:
    Jackman (ANA) – osobní trest na 10 minut za nesportovní chování a dále Thompson (ANA) za hrubost + do konce utkání)
    Boj o Kalifornii se rozhodčím trochu vymkl z rukou...

53:40
    Anaheim je kompletní.

53:16
    Proti tvrdé střele Stonera předvedl ukázkový semafor Niemi.

52:58
    Další pěstní souboj. Na zteč se tentokrát vydali Perry (ANA) a Braun (SJ). Oba již následně nabrali směr šatna.
    Tommy WINGELS - 0:4

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 55. Beleskey (Kesler, Fowler) – 9. Burns (Marleau), 20. Pavelski (Thornton, Couture), 31. Vlasic (Marleau, Couture), 52. Wingels (Nieto, Hertl)

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lovejoy, Fowler, Beaucheminm, Lindholm, Stoner, Watanen- Perry, Getzlaf, Smith-Pelly – Silfvenberg, Kesler, Cogliano – Rakell, Karlsson, Beleskey – Jackman, Thompson, Etem. Trenér: Bruce Boudreau.
    San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Braun, Vlasic, Burns, Mueller, Hannan, Semers – Pavleski, Thornton, Hertl – Sheppard, Couture, Marleau – Wingels, Tierney, Nieto – Scott, Burish, Desjardins. Trenér:: Todd Mclellan.

Rozhodčí: Hanson, Peel – Cameron, Mach

Diváci: 16 954