Chomutov – Benátky n/J 6:1 (kon.) | Kadaň – Havířov 2:1 (2:1 po s.n.) | Třebíč – Jihlava 2:1 (kon.)
Ústí n/L – Most 3:2 (1:0 po s.n.) | Šumperk – Prostějov 5:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 1:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
HC Most
Pondělí 27.10.2014, 18:00 • Zimní stadion, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

To je od nás s konstatováním výhry celku HC Slovan Ústí nad Labem po samostatných nájezdech pro dnešek z tohoto zápasu vše. Děkujeme za pozornost a přejeme příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těšíme se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen hokejového) Onlajnu, na počtenou! (20:47:51)

Dnes mělo 831 diváků v hale k vidění zajímavý hokej, ve kterém celkově padly 4 góly, po 2 brankách na každé straně. První třetinu ovládli domácí, ve které se podařilo Rodovi vstřelit úvodní branku zápasu. Druhá třetina nenabídla sice žádnou branku, ale aktivnějšími byli hosté z Mostu. Třetí třetina nabídla nejvíce branek, celkem tři. První z nich byla znovu do brány Mostu, trefil se Roubík. Poté už ale úřadovali pouze hosté, jmenovitě Bojer s Petruškou, kteří zařídili vyrovnání zápasu. Prodloužení nepřineslo vítěze a tak přišli na řadu nájezdy. V nich se jako kat nakonec ukázal býti Petr Přeučil, který Slovanu Ústí nad Labem vybojoval o jeden bod navíc.

Nejlepšími hráči dnešního utkání byli vyhlášeni:

HC Most: Jakub Soukup
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petr Přeučil

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Ústí nad Labem.

Střela po ledě z hole PETRA PŘEUČILA projela Soukupovi pod betonem.

3. série
    1:0
    UNL: Petr Přeučil proměňuje – 1:0.

3. série
    0:0
    MST: Bohumil Slavíček neproměňuje – 0:0.

O vítězi rozhodnou samostatné nájezdy.

V prodloužení se netrefil nikdo z hráčů, co se objevili na ledové ploše, i když k tomu měli blíže domácí. Domácí měli navíc 2 minuty před koncem početní výhodu, ale nikdo z hráčů Slovanu se nedokázal trefit za záda Soukupa.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:20
    Puk vyhozen mimo ledovou plochu.

63:55
    Matrin Vágner posílá další střelu na Soukupa, který ji opět vyráží.

63:20
    Tomáš Kolafa střílí z levého kruhu, střelu vyrazil Soukup.

63:08
    Oddechový čas pro domácí.

Josef Cestr

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 15. Rod (Roubík, Kolafa), 41. Roubík (Pořický), rozh. náj. Přeučil – 50. Bojer (Petruška, Kubinčák), 53. Petruška (Válek, Mical)