4:5 (1:1, 3:3, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pondělí 27.10.2014, 18:00 • Eisarena Salzburg • MHL

Děkuji za sledování on-line přenosu a přeji hezký zbytek večera. (20:17:16)

Zápasu je u konce, Energie ovládla i druhý duel na ledě rakouského týmu, i když to dnes měla podstatně těžší. O vítězství Karlových Varů rozhodl ve 45. minutě svým gólem Matěj Zadražil. Domácí tým dnes předvedl mnohem lepší výkon než včera, na body to ale opět nestačilo.

60:00

59:10
    Hokejisté Salzburgu to zkouší v šesti bez gólmana!

59:10
    Oddechový čas pro domácí.

58:52
    Domácí hrají v plném počtu.

56:52
    Vyloučen Kristián Pospíšil (SLZ) za sekání.

48:15
    Vyloučeni Corin Konradsheim (SLZ) a Daniel Hroch (KVA), oba za hrubost.

44:19
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovarští využívají klasickou přesilovou hru, domácí už byli na ledě ve čtyřech. Energetici se poprvé v dnešním zápase dostávají do vedení a stav zápasu je 4:5. Pátý gól Energie vstřelil MATĚJ ZADRAŽIL. Asistence: Tomáš Harkabus.

43:54
    Salzburg bude hrát ve třech! Za zdržování hry dostal menší trest brankář Feichter.

43:15

42:17
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Za hákování dostal menší trest Kristián Pospíšil.

41:15
    Přesilová hra pro domácí mužstvo, vyloučen Martin Kohout (KVA) za hrubost.

40:01

Druhá perioda přinesla gólové hody, diváci nakonec viděli šest branek. Přestože Salzburg vedl dvakrát o dva góly, energetikům se v závěru třetiny podařilo srovnat na 4:4, a tak je vše otevřené. Uvidíme, kdo lépe zvládne třetí dějství, které odstartuje cca v 19:39.

40:00

38:22
    A je vyrovnáno. Hosté dokázali využít dvojnásobnou početní výhodu, stav utkání je 4:4. Vyrovnávací gól vstřelil TOMÁŠ HARKABUS. Asistence: Denis Šimek.

38:03
    Domácí budou hrát ve třech! Za nebezpečnou hru vysokou holí dostal menší trest Peter Hochkofler.

Jakub Holubec

Branky a nahrávky: 14. Pospíšil (Pýcha), 24. Hochkofler (Pospíšil, Pozgay), 27. Rauchenwald (Duller, Eder), 36. Widen – 17. Gríger (Gorčík), 31. Táborský (Šimek), 36. Orság, 39. Harkabus (Šimek), 45. Zadražil (Harkabus)

EC Red Bull Salzburg: Feichter (Mayer) – Jakubitzka, Widen, Duller, Pýcha, Pozgay, Konradsheim, Lindner – Rauchenwald, Kammerer, Eder – Hochkofler, Pospíšil, Hudeček – Šille, Filin, Gollenbeck
    HC Energie Karlovy Vary: Fečo (Fučík) – Šimek, Michálek, Běhal, Weinhold, Šafář, Röthlisberger, Vaněk – Zadražil, Kohout, Harkabus – Gorčík, Táborský, Gríger – Hroch, Beránek, Osmík – Rubeš, Orság

Rozhodčí: Solovjov, Lavrentiev – Seewald, Kraus