Buffalo – Detroit 3:2 (2:1 po s.n.) | Carolina – Los Angeles 3:2 (kon.) | Montreal – Calgary 2:6 (kon.)
Washington – Arizona 5:6 (kon.) | Colorado – Anaheim 2:3 (kon.) | Chicago – Winnipeg 0:1 (kon.)
Vancouver – Nashville 1:3 (kon.)
Chicago Blackhawks
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Winnipeg Jets
Pondělí 03.11.2014, 03:00 • United Center, Chicago • NHL

Děkuji za pozornost a přeji příjemný start do nového týdne. (05:44:30)

Československá stopa v utkání:
    Michael Frolík (WPG) 1+0, 4 střely, čas na ledě 15:43
    Marián Hossa (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:34

1. Hutchinson (WPG) 33 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Michael Frolík (WPG) 1+0
    3. Corey Crawford (CHI) 26 zák., 1 gól, 96,3%

Winnipeg vítězí a připisuje se dva cenné body. Ondřeje Pavelce napodobil Hutchinson, který rovněž uhájil čisté konto (první v NHL kariéře).

60:00

59:35
    Jets se brání velmi statečně. Hutchinson je pozorný.

59:01
    Domácí v šesti, brankář na střídačce.

59:00
    Poslední šedesát sekund periody.

57:57
    Hutchinson si poradil se střelou Krugera.

57:41
    Chicago čeká na správný moment, aby odvolalo brankáře.

57:00
    Hrají se poslední tři minuty třetí třetiny.

56:24
    Vhazování před brankou Jets.

55:32
    Domácí se snaží vyrovnat za každou cenu, hosté svědomitě brání. Bude to ještě drama.

53:30
    Hra přerušena, puk mezi střídačkami.

52:37
    Komerční přestávka. Tu uvítají zejména hosté, neboť jsou pod velkým tlakem.

52:24
    Andrew Shaw měl před sebou odkrytý kus branky, ani on však netrefil zařízení.

50:52
    Smith mohl vyrovnat, jenomže branku z dobré pozice minul.

50:41
    Třetí třetina dospěla do své druhé poloviny a stále platí skóre, které stanovil v 1. minutě Michael Frolík.

49:02
    Versteeg branku o malý kousek minul. Po dlouhé době kloudnější šance domácího týmu.