Buffalo – Montreal 1:2 (1:2 po s.n.) | NY Rangers – Detroit 4:3 (po pr.) | Anaheim – NY Islanders 2:3 (po pr.)
Anaheim Ducks
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
New York Islanders
Čtvrtek 06.11.2014, 04:30 • Honda Center, Anaheim • NHL

Československá stopa v utkání:
    Lubomír Višňovský (NYI) 0+1, 3 střely, čas na ledě 22:27
    Jaroslav Halák (NYI) 63 minut, 32 zákroků, 0 gólů, 94,1% (07:35:55)

1. John Tavares (NYI) 2+0
    2. Hampus Lindholm (ANA) 0+0
    3. Matt Beleskey (tým) 1+0

Hostující tým vítězí v prodloužení, a tak si připisuje dva body, na domácí hráče zbyl bod jeden.

John TAVARES - 2:3

62:18
    Islanders právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto, skóruje kapitán. JOHN TAVARES od modré čáry zajistil domácím druhý bod. Parádní střela v přesilové hře. Asistence: Lubomir Višňovský, Kyle Okposo.

61:25
    Za nebezpečnou hru loktem vyloučen Sami Vatanen.

60:56
    Halák si připisuje další zákrok.

60:16
    Domácí Ryan Kesler branku v dobré pozici netrefil.

60:01

Třetí třetina nepřinesla gól, a tak se bude po krátké přestávce prodlužovat. Stav po šedesáti minutách hokeje je 2:2.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Posledních patnáct sekund.

59:02
    Halák rozehrává další akce, chce co nejvíce podpořit snahu spoluhráčů skórovat.

58:30
    Kesler to měl na hokejce, ve výtečné pozici mířil nad branku. Obrovská šance domácího týmu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetiny. Na střely to je 33:33.

57:02
    De Haan nedokázal v dobré pozici najít recept na brakáře Jasona Labarberu,

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 30. Beleskey (Kesler, Vatanen), 39. Elem (Rakell, Fowler) – 4. Tavares (Haan, Hamonic), 21. Okposo (Nielsen), 63. Tavares (Višňovský, Okposo)

Anaheim Ducks: LaBarbera (Andersen) – Vatanen, Fowler, Beauchemin, Lindholm, Manson, Stoner – Perry, Getzlaf, Maroon – Smith-Pelly, Kesler, Cogliano – Silfverberg, Karlsson, Beleskey – Jackman, Thompson, Etem.
    New York Islanders: Halák (Johnson) – Boychuk, Leddy, Hamonic, de Haan, Višňovský, Hickey – Okposo, Tavares, Kulemin – Stone, Grabovski, Nelson – Lee, Nielsen, Martin – Clutterbuck, Conacher, Boulton

Rozhodčí: Hebert, LaRue – Devorski , Henderson

Diváci: 16448