Jihlava – Příbram 0:2 (kon.) | Brno – Teplice 6:1 (kon.) | Ostrava – Táborsko 4:0 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Slovácko 5:2 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 2:0 (kon.)
Jablonec – Sparta 2:2 (kon.) | Slavia – Bohemians 1905 2:0 (kon.) | Varnsdorf – Znojmo 6:0 (kon.)
Dukla Praha – Třinec 5:0 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
6:1 (3:0)
FK Teplice
Pondělí 10.11.2014, 13:00 • TCM Brněnské Ivanovice • Juniorská liga

Pro dnešek je to z Brna vše, sledovat ovšem můžete další zápasy Juniorské ligy, které ještě probíhají. Hezký zbytek dne! (14:56:20)

Rozhodčí vzápětí zápas ukončil, ani tentokrát nenastavil. Zbrojovka tedy potvrdila domácí sílu, základ k deváté výhře položili v první půli útočníci Přichystal se Štrombachem. Po změně stran navýšili vedení Duda se Šuralem, o korekci se postaral střídající Dzaba. Poslední slovo měli ovšem opět Brňané, konkrétně Pospíšil.

Zbrojovka se tedy posunula na první příčku tabulky, a to minimálně do skončení utkání Mladé Boleslavi se Slováckem (po půli 1:1).

90

89
    Další zaváhání Teplic se snažil potrestat Štrombach, jeho skákavý pokus končí těsně vedle.

89
    Štrombach zlobil obranu Teplic, míč má nakonec v moci Skalák.

87
    Brno právě vstřelilo branku!
    Nu, a je z toho branka. Po rychlém brejku se dostal ve vápně k míči DANIEL POSPÍŠIL a poslal Skalákovi šestý gólový pozdrav.

87
    Ani tentokrát se ale hostující celek neprosadil a útočí naopak Zbrojovka.

87
    V krátkém sledu třetí roh pro Teplice.

87
    Ten si po zákroku jednoho z obránců Severočeši zopakují.

86
    Polovysoký centr našel nabíhajícího Dzabu, kterého ale dobře pokryl Sedlo. Nakonec je z toho roh pro hosty.

85
    Centr do vápna nadělal brněnské obraně vrásky, zakročit musel Sedlo.

85
    Faul ve středu hřiště dává míč Teplickým.

84
    Stiborův pas končí v klubku červených dresů.

83
    Nový muž Pazourek hned zabojoval a získal důrazem míč. Kolmice na Štrombacha ovšem byla příliš dlouhá.

82
    Páté střídání Zbrojovky, Pazourek si zahraje místo Kršky.

82
    Bednářovi chyběl k pozici pro střelbu krok či dva, zkusil tedy potáhnout míč a přihrát. Obrana zakročila včas.

81
    Babička se těsně za šestnáctkou snažil najít Defallaha, ten byl dobře bráněn.

80
    Je zjevné, že duel se spíše dohrává. Zbrojovka aktuálně oťukává slabá místa v teplické obraně, Weber ale nestihl odcentrovat a dostal se s míčem za lajnu.

79
    Čtvrté střídání Zbrojovky, Šural jde ze hry a posledních deset minut odehraje navrátilec po zranění Černý.

Martin Lísal

Branky: 19. Přichystal, 27. Štrombach, 30. Přichystal, 57. Duda, 65. Šural, 87. Pospíšil – 74. Dzaba

Karty:   71. Šural (BNO)

FC Zbrojovka Brno: Halouska – Bednář, Šural (79. Černý), Sedlo, Hanuš – Fojtík (70. Pospíšil), Krška (82. Pazourek), Weber, Duda (74. Babička) – Přichystal (67. Defallah), Štrombach.
    Náhradníci: Veselý, Boček, Černý, Pazourek, Pospíšil, Babička, Defallah.

FK Teplice: Skalák – Horvát, Heger, Stibor, Hošek, Richter, Laňka, Procházka D. (34. Dzaba), Urma, Kodeš, Uhlíř (54. Schettl).
    Náhradníci: Procházka M., Schettl, Dzaba, Výborný, Švejda.

Rozhodčí: Julínek – Antoníček, Sedláček.