Carolina – San Jose 0:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 4:3 (po pr.) | Detroit – Montreal 1:4 (kon.)
Chicago – Dallas 6:2 (kon.) | Anaheim – Florida 2:6 (kon.) | Edmonton – Arizona 1:2 (kon.)
Chicago Blackhawks
6:2 (2:2, 0:0, 4:0)
Dallas Stars
Pondělí 17.11.2014, 01:00 • United Center, Chicago • NHL

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (04:01:57)

59:50
    Už se nic nestane, domácí vítězí zcela jasně.

58:29
    Vyloučen domácí Daniel Carcillo na dvě minuty za vysokou hůl.

57:01
    Zbývají poslední tři minuty třetí třetiny i zápasu. Stars dostali těžké KO.
    Brandon SAAD - 6:2

55:29
    Chicago právě vstřelilo branku!
    BRANDON SAAD po rychlé a přesné přihrávce dává gól a jeho tým se dostává do vedení 6:2. Dallas v této třetině úplně herně propadl, nestačí tempu soupeře. Asistence: Jonathan Toews, Marián Hossa.
    Kris VERSTEEG - 5:2

54:19
    Třetí třetina patří domácímu mužstvu. Rozsíval posunul na Richardse, který si všiml dobře postaveného KRISE VESTEEGA, pro kterého nebyl problém skórovat. Pohledná akce celé formace znamená vedení 5:2. S hosty to nevypadá dobře. Asistence: Brad Richards, Michal Rozsíval.

53:16
    Dallas se snaží s výsledkem něco udělat, přes dobře hrající obranu domácího týmu to má těžké.
    Jonathan TOEWS - 4:2

52:34
    Marián Hossa začal celou akci, pokračoval v ní JONATHAN TOEWS, který překonal pohotovou střelou gólmana Lehtonena. Asistence: Marián Hossa. Domácí hokejisté se dostávají do vedení o dvě branky.

50:00
    Polovina třetiny je pryč. Sudí hru zbytečně nepřerušují, hraje se plynule. Blackhawsk drží jednogólový náskok.

46:31
    Dallas se snaží s výsledkem něco udělat, naráží však na dobře organizovanou hru soupeře.

45:22
    Saadova rána z bezprostřední blízkosti se mezi tři tyče nevešla.
    Patrick KANE - 3:2

44:49
    Cihcago vede o gól. PATRICK KANE dostává svůj tým zdařilou ránou do vedení. Asistence: Brad Richards, Kris Versteeg.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 2. Keith (Kane, Versteeg), 12. Seabrook (Kane, Keith), 45. Kane (Richards, Versteeg), 53. Toews (Hossa), 55. Versteeg (Richards, Rozsíval), 56. Saad (Toews, Hossa) – 5. McKenzie (Cole, Spezza), 6. Horcoff (Fiddler, Klingberg)

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Seabrook, Keit, Oduya, Hjalmarson, Rozsíval, Van Riemsdyk – Hossa, Toews, Saad – Kane, Richards, Vesteeg – Carcillo, Shaw, Bickell – Morin, Krüger, Smith.
    Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Klingberg, Goligoski, Daley, Benn Jo., Oleksiak, Dillon – Hemský, Seguin, Benn Ja. – Garbutt, Spezza, Roussel – Fiddler, Eakin, McKenzie – Moen, Horcoff, Cole

Rozhodčí: Lee, Hebert – Racicot, Murchison

Diváci: 21,671