6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
HK Opava
Úterý 25.11.2014, 18:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Liga juniorů

Z Havířova je to pro dnešní večer vše. U dalších on-line přenosů se na vás budu opět těšit, napočtenou. (19:57:20)

Havířov dokázal spolehlivým výkonem porazit Opavu 6:2 a posunul se na konečnou třetí příčku tabulky.

58:29
    Až teď se Opava usadila v útočné třetině a kombinuje, střelba se jí ale nedaří.

57:50
    Havířov zatím brání toto oslabení velmi spolehlivě a daleko do své branky.

57:18
    Tvrdá střela Rouska skončila sražená v ochranné síti za brankou AZetu.

57:00
    To bylo hodně přísné vyloučení domácího hráče. Ani hráči ani samotný Jan Šmíd (HAV), nevěděli, kdo bude vyloučený. Nakonec dvě minuty za podražení.

56:15
    Sledujeme pasáž, kdy se ani jednomu týmu nedaří dostat do šance.

54:13
    Opava právě vstřelila branku!
    Opava využívá početní výhodu po parádním zakončení. K odraženému puku se dostal na vrcholu levého kruhu JAN HLISTA a tvrdou střelou příklepem se trefil ideálně pod horní tyčku Kostkovy branky.
    Bez asistence.

52:53
    AZ po vyhraném vhazování ihned vyhazuje.

52:50
    Jaroslaw Sap (HAV), dvě minuty za vysokou hůl.

52:19
    Opava se už pomalu dostávala do zajímavé šance, ale tu ukončil těsný ofsajd.

51:46

51:14
    Vyčesaný vyslal tvrdou bombu z levého kruhu, ale Drnda se dokázal do této ostré rány včas přesunout!

49:46
    Daniel Slavík (OPA), dvě minuty za podražení.

49:04
    Havířov právě vstřelil branku!
    A vedení AZetu je nyní ještě větší. JAROSLAW SAP předvedl krásnou individuální akci, který by si zasloužila možná ocenění do zlaté helmy. Po přihrávce Tarase, projel Sap do útočné třetiny, kličkou se zbavil protihráče a zakončil mezi betony Drndy.
    Asistence: Dominik Taras.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 10. Křibík (Churý, Vyčesaný), 12. Churý (Vyčesaný, Křibík), 23. Churý (Vyčesaný, Křibík), 32. Šmíd (Spálovský, Kostka), 48. Chroboček (Vyčesaný), 50. Sap (Taras) – 36. Rybka (Ondruch, Hula), 55. Hlista

AZ Havířov: Kostka (Turšner) – Chroboček, Gawlas, Bahounek, Spálovský, Potočný J., Regoš, Heinzl – Vyčesaný "C", Churý, Křibík "A", Caruk "A", Sap, Šmíd, Taras, Staš, Schmied, Lejčko
    HK Opava: Drnda (Marek) – Blaževič, Slavík "C", Hon "A", Volf, Černý – Krupa, Hula, Hlista, Rousek, Klapetek, Ondruch, Rybka "A"