Dynamo – Panathinaikos 2:1 (kon.) | FK Krasnodar – Lille 1:1 (kon.) | Rijeka – Standard 2:0 (kon.)
Feyenoord – Sevilla 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Everton 0:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Young Boys 1:3 (kon.)
Sparta – Neapol 0:0 (kon.) | Aalborg – FCSB 1:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Rio Ave 2:0 (kon.)
Dinamo Minsk – PAOK 0:2 (kon.) | Guingamp – Fiorentina 1:2 (kon.) | Trabzonspor – Met. Charkov 3:1 (kon.)
Lokeren – Legia 1:0 (kon.) | Celtic – Salzburg 1:3 (kon.) | Astra Giurgiu – Dinamo Záhřeb 1:0 (kon.)
Inter – Dněpropetrovsk 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Karabach 1:1 (kon.) | Helsinki – Kodaň 2:1 (kon.)
Villarreal – Mönchengladbach 2:2 (kon.) | Curych – Apollon Limassol 3:1 (kon.) | Turín – Club Brugge 0:0 (kon.)
Tottenham – Partizan Bělehrad 1:0 (kon.) | Asteras – Besiktas 2:2 (kon.)
Celtic Glasgow
1:3 (1:2)
FC Red Bull Salzburg
Čtvrtek 27.11.2014, 21:05 • Celtic Park, Glasgow • Evropská liga

Ode mě je to vše a u dalšího kola Evropské ligy napočtenou. (23:04:07)

Zákroky Pétera Gulácsiho – 1

Zákroky Craiga Gordona – 3
    BBC Sport informuje o postupu Celticu navzdory jejich porážce
    Celtic postupuje do vyřazovacích částí EL navzdory prohře se Salzburgem.

Dnešní velmi zajímavé utkání je za námi a Salzburg v něm vítězí 1:3. Domácí celek sice byl po celou druhou půli aktivnější a jednoznačně lepší, ale v nastaveném čase se díky velmi rozhozené obraně Celticu prosadil hlavou Keita a pojistil vítězství rakouského týmu. Celtic tak sice odchází s prázdnou, ale nemusí příliš smutnit, neboť má vzhledem k výhře Astry Giurgiu nad Záhřebem jistotu účasti v jarní fázi Evropské ligy.

90+3

90+3
    Poslední útok Celticu hosté ustáli a hlavní rozhodčí se chystá ukončit dnešní utkání.
    Naby KEITA - 1:3

90+2
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Obrana Celticu již byla hodně děravá, Salzburg přidává třetí branku a rozhoduje dnešní zápas. Střelu Sabitzera ještě dokázal Gordon zastavit, ale na dorážku NEBYHO KEITY byl krátký a střídající hráč Salzburgu posílá hlavou míč bez problémů do brány.

90
    Sudí nakonec nastavuje "jen" tři minuty, což se domácímu trenérovi vůbec nelíbí.

90
    Zápas se posunul až do své poslední minuty řádné hrací doby, uvidíme kolik hlavní rozhodčí nastaví.

89
    Rozehrávka hostům samozřejmě nějakou tu dobu trvala, ale důležité je, že stále mají míč ve svém vlastnictví a jsou daleko od své brány.

88
    Kampl se dokonce dostal k tomu, aby poslal míč do pokutového území, ale trefil jen Ambroseho a následovat bude roh pro Salzburg.

87
    Hostů se nyní daří hrát s míčem a budou vhazovat další aut.

85
    Další akci Celticu rozjel Brown, ale finální přihrávka neprošla až ke svému adresátovi a hosté na chvíli odvrací míč. Celtic by si však zasloužil vyrovnání.

83
    Na trávníku zůstává ležet Ilsanker, což se domácím příznivcům logicky nelíbí a rozhodčí ho okamžitě posílá za pomezní čáru.

82
    Další šance Celticu! Johansen krásně patičkou posunul míč na Izaguirreho, ale ten z úhlu přestřelil Gulácsiho bránu.

80
    Poslední střídání si připravil trenér Salzburgu. Petera Ankersena nahrazuje v rámci výměny post za post Christian Schwegler.

Lukáš Podleśny

Branky: 30. Johansen (Izaguirre) – 8. Alan (Bruno), 13. Alan (Ramalho), 90+2. Keita (Sabitzer)

Karty:   34. Johansen (CEL) – 39. Schmitz (SLZ)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 3:2.
    Celtic Glasgow: C. Gordon – Matthews, Ambrose, van Dijk, Izaguirre – C. McGregor (67. Forrest), Mulgrew (74. Tonev), Brown (C), Stokes (67. Commons) – Johansen – Griffiths.
    Náhradníci: Załuska – Biton, Commons, Tonev, Kayal, Šćepović, Forrest.

FC Red Bull Salzburg: Gulácsi – P. Ankersen (80. Schwegler), Ramalho, Hinteregger, Schmitz – Kampl, Bruno (71. Keita), Ilsanker, Leitgeb (C) – Alan, Soriano (C) (74. Sabitzer).
    Náhradníci: Walke – Schwegler, Ćaleta-Car, Keita, Laimer, Sabitzer.

Rozhodčí: Halis Özkahya – Çem Satman, Kemal Yilmaz (vš. TUR)