Chomutov – Jihlava 7:2 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 3:1 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 3:1 (kon.)
Most – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Šumperk – Motor ČB 1:6 (kon.) | Kladno – Havířov 2:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Prostějov 5:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:6 (0:1, 0:1, 1:4)
Banes Motor České Budějovice
Pondělí 01.12.2014, 18:00 • Zimní stadion, Šumperk • 1. liga (ČR)

Z dnešního zápasu je to vše, já se s vámi loučím a u příštích onlajn přenosů, nashledanou. (20:22:12)

Skončilo nám utkání vysokou výhrou týmu ČEZ Motor České Budějovice. Přitom zápas se jevil do druhé třetiny velice vyrovnaně. Nicméně čtyři góly v poslední třetině hostujícho týmu rozhodly o vysoké výhře Českých Budějovic.

60:00

59:10
    Dvě minuty za sekání dostává Tomáš Prokop (SUM). přesilová hra pro hráče Motoru.
    Josef STRAKA - 1:6

58:22
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    A tohle už je debakl. JOSEF STRAKA se prosazuje a ukazuje, že je skutečně platným hráčem. Asistence: Tomáš Nouza, Martin Heřman.

57:27
    Šumperk nyní aktivně obléhá českobudějovickou branku.

56:33
    Zakázané uvolnění Šumperka.

56:01
    Nouza poslal pas na Straku, který trefil přesně postaveného muže s maskou draků.

55:19
    Koutský raději zakryl puk před Strakou.

54:56
    Robova střela skončila vysoko nad brankou Koutského.

54:04
    Hra je hodně nepřesná. Ani jednomu z týmu se nedaří ideálně přihrát na své spoluhráče.

53:54
    Nouza hledal před brankou Daniela Boháče, nicméně přihrávku vystihl Aleš Staněk.
    Josef STRAKA - 1:5

52:05
    Tomáš Nouza poslal výstavní pas na JOSEFA STRAKU, který dorazil puk do odkryté části šumperské branky. Asistence: Tomáš Nouza, Martin Heřman.

51:32
    Aleš Staněk (SUM) dostává dvě minuty za pád pod nohy.
    Michal ŠVIHÁLEK - 1:4

50:35
    David Kuchejda poslal krásný pas na MICHALA ŠVIHÁLKA, který následně vystřelil do protipohybu brankáře Koutského a skóroval. Švihálek ještě vysekl poklonu Kuchejdovi za nádhernou přihrávku. Asistence: David kuchejda, Petr Punčochář.

50:29
    Ránu Karla Pláška chytil Gába do rukavice.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 48. Vachutka (Prokop) – 19. Švihálek (Kuchejda, Pajič), 30. Nouza (Heřman), 42. Vaniš (Chmelíř, Rob), 51. Švihálek (Kuchejda, Punčochář), 53. Straka (Nouza, Heřman), 59. Straka (Nouza, Heřman)

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Holík, Bail, Sedlák, Gewiese, Drtil, Prokop – Brunec, Plášek, Vrdlovec – Staněk, Moskal, Žalčík – Haas, Velecký, Vávra – Vachutka, Illéš, Blahuta – Kužílek, Cink
    Banes Motor České Budějovice: Gába (Kůdela) – Vráblík, Punčochář, Suchánek, Mucha, Žovinec, Chmelíř, Kříž – Švihálek, Pajič, Kuchejda – Heřman, Straka, Nouza – Boháč, Rob, Vaniš – Přibyl

Rozhodčí: Kubičík – Reich, Toman