Pittsburgh – Vancouver 0:3 (kon.) | Carolina – Washington 1:2 (kon.) | Toronto – New Jersey 3:5 (kon.)
Detroit – Dallas 5:2 (kon.) | Florida – Columbus 3:4 (0:1 po s.n.) | Tampa – Buffalo 5:0 (kon.)
Ottawa – NY Islanders 1:2 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:3 (kon.) | Calgary – Colorado 4:3 (po pr.)
Arizona – Los Angeles 0:4 (kon.) | San Jose – Boston 7:4 (kon.)

Jan Hejda (COL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 25:31
    Tomáš Vincour (COL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 08:40 (06:04:58)

Hosté měli tento zápas dobře rozehraný, ale nakonec se musí smířit s porážkou po prodloužení a pouze jedním bodem. Domácí naopak v poslední třetině zabrali a vynutili si nastavení, ve kterém jednoznačně dominovali. Varlamov v brance hostí odolával necelé dvě minuty, než jej překonal Monahan.

Sean MONAHAN - 4:3

61:47
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Domácí svůj tlak v prodloužení proměňují ve vítěznou branku. Varlamov dělal co mohl, ale nakonec nedokázal udržet střelu SEAN MONAHANA a kotouč se odrazil před branku, kde si jej sám střelec dorazil. Asistence: Jonas Hiller.

61:32
    Hosté se zatím v prodloužení nedostali před Rama.

60:07
    Byron se okamžitě po bully dostal do samostatného úniku, ale jeho šanci fantasticky chytil Varlamov.

60:01

Střely na branku ve 3. třetině: 7-9

Třetí třetina přinesla nejlepší hokej zápasu. Domácí nejdříve vyrovnali, aby hosté opět utekli do vedení. Calgary nakonec dokázalo vyrovnal ve hře bez brankáře a o druhý bod si to týmy rozdají v prodloužení nebo v nájezdech.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59
    Ještě jedno vahování před Ramem.

59:25
    Ramo předvedl důležitý zákrok proti střele Landeskoga.

59:11
    Hosté ještě zahrozili, ale Ramo vyřešil menší zmatek před jeho brankou.
    Denis WIDEMAN - 3:3

58:26
    Tenhle risk se nakonec domácím oplatil. DENNIS WIDEMAN kotouč nastřelil od modré a ačkoliv kotouč neletěl rychle, Varlamov jej vůbec neviděl a kotouč se zastavil až v brance. Asistence: Kris Russell, Curtis Glencross.

58:21
    Domácí odvolávají brankáře a hrají v šesti.

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 23. Wideman (Gaudreau, Russell), 42. Glencross (Jones, Monahan), 59. Wideman (Russell, Glencross), 62. Monahan (Hiller) – 34. Duchene (O´Reilly), 35. Holden (Redmond, Sgarbossa), 55. Tanguay (O´Reilly, Barrie)

Calgary Flames: Ramo – Giordano,Brodie, Russell, Wideman, Šmíd, Engelland – Glencross, Monahan, Jones – Gaudreau, Jooris, Hudler – Ferland, Granlund, Byron – Bollog, bouma, Baertschi
    Colorado Avalanche: Varlamov – Hejda, Johnson, Guenin, Barrie, Stollery, Redmond – Briere, Duchene, Vincour – Landeskog, MacKinnon, Iginla – Talbot, O´Reilly, Tanguay – McLeod, Sgarbossa, Holden

Rozhodčí: Kevin Pollock, Tom Kowal – Derek Nansen, Mark Wheler

Diváci: 18 651