Winnipeg – NY Islanders 2:5 (kon.) | Florida – NY Rangers 2:5 (kon.) | Buffalo – Tampa 1:5 (kon.)
Boston – Toronto 3:4 (1:2 po s.n.) | Pittsburgh – Carolina 2:1 (kon.) | Columbus – Minnesota 3:1 (kon.)
Detroit – New Jersey 3:1 (kon.) | Dallas – Arizona 6:0 (kon.) | Anaheim – San Jose 0:3 (kon.)
Colorado – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Calgary – Edmonton 4:3 (po pr.) | Washington – Chicago 3:2 (kon.)
Detroit Red Wings
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
New Jersey Devils
Čtvrtek 01.01.2015, 01:40 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:06:37)

3. Joe WHITNEY (NJD) 1 + 0

Je konec, závěrečné vteřiny již hráči Devils v podstatě odstáli, tento zápas byl z jejich strany hodně nepovedený. Detroit dnes soupeře převyšoval ve všech směrech, v defenzivě působili hosté jako hokejoví učenci, čehož domácí využívali k množství útočných akcí. New Jersey dnes tak může děkovat pouze svému brankáři, že výsledek je z jejich pohledu ještě lichotivý. Tristní výkon Ďáblů podtrhuje i statistka střel ve třetí třetině, do níž vstupovaly obě mužstva za nerozhodného stavu 1:1 – gólman Red Wings čelil pouze jediné střele!

60:00

59:46

59:19
    Dacjuk si "povodil" dva hráče soupeře a nebýt nepovedené přihrávky, mohla být jeho akce hodně povedená.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny a pravděpodobně i celého utkání.

58:45
    Hodně prostoru mají hráči Red Wings při této přesilové hře.

58:28
    Detroit v útočném pásmu.

57:47
    A z toho všeho se nyní "narodil" i faul Adama Henriqueho, který přidržel Nyquista za vlastní brankou a jsou z toho dvě minuty.

57:22
    Místo náporu New Jersey, které ztrácí dva góly, sledujeme to, jak Detroit "točí" soupeře před jeho brankou.

56:55
    Devils působí hodně dezorientovaným dojmem, po přechodu přes půlící čáru nejsou schopni kloudné akce, při útočných akcích obránci couvají a v podstatě nechávají soupeře zakončit...

56:15
    Devils se v závěru třetí třetiny dostali do nepříjemné situace, najednou ztrácí na svého soupeře dva góly.
    Darren HELM - 3:1

55:35
    Detroit právě vstřelil branku!
    Obránce Gelinas totálně propadl při bránění DARRENA HELMA! Ten se prezentoval pěkným sólem téměř přes celé kluziště, obráncem Devils se nenechal nijak znervóznit a Schneidera překonává bekhendem. Asistence: Johan Franzén a Gustav Nyquist.
    Branky a nahrávky: 38. Helm (Nyquist, Franzén), 55. Zetterberg (Kronwall, Dacjuk), 56. Helm (Franzén, Nyquist) – 36. Whitney (Sestito)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Ericsson, Kronwall, DeKeyser, Quincey, Smith, Ouellet – Zetterberg, Dacjuk, Abdelkader – Tatar, Sheahan, Jurčo – Franzén, Helm, Nyquist – Miller, Glendening, Weiss
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Harrold, Merrill, Židlický, Gelinas, Larsson – Zubrus, Gomez, Jágr – Cammalleri, Zajac, Sislo – Ruutu, Henrique, Bernier – Whitney, Sestito, Tootoo

Rozhodčí: Meier, Dwyer – Brisebois, Galloway

Diváci: 20 027