2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Los Angeles Kings
Pátek 02.01.2015, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Děkuji za pozornost a přeji příjemné ráno. (06:40:39)

Dlouhou dobu vedli domácí, nicméně hosté během 58. minuty otočili stav zápasu, a tak se radují z výhry 3:2.

59:50
    Už se nic nestane, Králové otočili zápas v posledních minutách.

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Dva góly dávají hosté a to neuběhla ani minuta. Parádní přihrávku dostal JARRED STOLL, který střelou z první překonal brankáře Soupeře. Hosté otáčejí vývoj zápasu a dostávají se do vedení. Asistence: Tyler Pearson.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty.
    Justin WILLIAMS - 2:2

57:53
    JUSTIN WILLIAMS vyrovnává v přesilové hře. Mnoho prostoru v postoji Millera nebylo, nicméně Williams to trefil velmi přesně. Asistence: Drew Doughty, Alec Martinez.

57:00
    Domácí brání velmi dobře, poslední tři minuty základní hrací doby.

56:29
    Puk je za brankou Quicka, Králové musí znovu zakládat útočnou akci.

56:02
    Vyloučen domácí Ryan Stanton na dvě minuty za hákování. Šance Los Angeles na vyrovnání.

54:01
    Kevin Bieksa rychlou střelou nepřekonal brankáře hostujícího týmu.

53:29
    Quick dlouhou rozehrávkou zrychluje přechod Králů z obranného do útočného pásma.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 13. Burrows (Sedin D., Vrbata), 24. Vrbata (Higgins, Sedin H.) – 35. King (Richards, Muzzin), 58. Williams (Doughty, Martinez), 59. Stoll (Pearson)

Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Tanev, Edler, Bieksa (A), Stanton, Weber, Sbisa – Vrbata, Sedin H. (C), Sedin D. (A) – Dorsett, Bonino, Higgins – Vey, Richardson, Matthias – Hansen, Horvat, Burrows
    Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Doughty, Muzzin, Greene (A), Martinez, Schultz, McNabb – Carter, Kopitar (A), Gáborík – Williams, Stoll, Brown (C) – Toffoli, Lewis, Pearson – King, Richards, Clifford

Rozhodčí: Charron, Watson – Devorski, Knorr

Diváci: 18870