Ottawa – Tampa 2:4 (kon.) | Chicago – Dallas 5:4 (po pr.) | Colorado – Columbus 3:4 (kon.)
Anaheim – Nashville 4:3 (2:1 po s.n.) | Edmonton – NY Islanders 5:2 (kon.)

Aleš Hemský (DAL) 0+1, 2 střely, čas na ledě 10:25
    Patrick Sharp vystřelil v prodloužení Chicagu Blackhawks výhru 5:4 a domácí hokejisté porazili Dallas Stars po páté v řadě.

Patrick SHARP - 5:4p

61:17
    Chicago právě vstřelilo branku!
    PATRICK SHARP rozhoduje prodloužení a Chicago Blackhawks se stává vítězem zápasu, v němž čtyřikrát prohrávalo!! Duncan Keith naznačil střelu a poté přihrál doprava volnému Patricku Sharpovi, který mezi rukou a tělem propálil Kariho Lehtonena. ASISTENCE: Duncan Keith.

60:55
    Cody Eakin mohl rozhodnout, když Corey Crawford namazal puk na jeho hokejku, vzápětí ale zpoza brány rychle vybruslil a spektakulárním zákrokem své zaváhání dokázal napravit!

60:20
    Jonathan Toews nejprve prověřil pozornost Kariho Lehtonena a poté mohl puk dorážet do prázdné brány, jenže stoprocentní šanci neproměnil!

60:01

Dallas Stars čtyřikrát v zápase vedl, své vedení ale ani v jednom případě nedokázal udržet a Chicago Blackhawks dotáhlo zápas do prodloužení. Pokud v něm gól nepadne, o vítězi třetího zápasu v letošní sezóně NHL rozhodnou samostatné nájezdy. Skóre po 60 minutách. Chicago Blackhawks 4 Dallas Stars 4.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá 1 minuta.

58:42
    Kari Lehtonen vyjel za bránu, aby zastavil nahození Blackhawks.

57:45
    Marián Hossa vypálil z pravého kruhu pro vhazování, jeho střela ale mezi tři tyče nezamířila.
    Brad RICHARDS - 4:4

56:03
    BRAD RICHARDS střílí neuvěřitelný gól a vyrovnává na 4:4!! Brad Richards se dostal v rohu kluziště k odraženému puku a z téměř nulového úhlu překonal Kariho Lehtonena, který si nedokázal pohlídat pravou tyč. ASISTENCE: Marián Hossa, Duncan Keith.

56:00
    Do konce třetí třetiny zbývají odehrát 4 minuty.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 6. Saad (Toews, Seabrook), 24. Kane (Sharp, Hjalmarsson), 39. Bickell (Richards, Hossa), 57. Richards (Hossa, Keith), 62. Sharp (Keith) – 4. Jamie Benn (Seguin), 23. Jordie Benn (Cole, Hemský), 25. Cole (Klingberg, Goligoski), 45. Cole (Goligoski, Spezza)

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith (A), Seabrook – Hjalmarsson, Oduya – Rundblad, Rozsíval – Ritchie, Fiddler, Moen – Bickell, Kruger, Shaw – Sharp (A), Richards, Kane – Saad, Toews (C), Hossa.
    Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Goligoski, Klingberg – Oleksiak, Daley (A) – Demers, Jordie Benn – Moen, Fiddler (A), Ritchie – Roussel, Eakin, Garbutt – Cole, Spezza, Hemský – Jamie Benn (C), Seguin, Sceviour.

Rozhodčí: Marc Joannette, Tom Kowal – Bryan Pancich, Lonnie Cameron