Getafe – Villarreal 0:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Malaga 1:0 (kon.) | Sevilla – Espanyol 1:0 (kon.)
Sevilla FC
1:0 (0:0)
Espanyol Barcelona
Čtvrtek 29.01.2015, 22:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Španělský pohár

Gól přišel příliš pozdě. Tým kouče Unaie Emeryho dnes sice zdolal Espanyol 1:0 výstavní trefou Dioga Figueirase z 88. minuty, do semifinále Španělského poháru ovšem postupuje celek z Barcelony, který v úvodním čtvrtfinálovém střetnutí zvítězil 3:1. S konstatováním, že semifinále Copa del Rey si spolu s Espanyolem zahrají také FC Barcelona, Villarreal a Athletic Bilbao, se loučí Radek Šamša. Dobrou noc a u dalších online přenosů na viděnou. (23:54:53)

90+3

90+2
    Sevilla od vstřelené branky nedokázala zaútočit a fauluje na své polovině.

90
    Odvetné čtvrtfinále Copa del Rey se nastavuje o tři minuty.
    Diogo FIGUEIRAS - 1:0

88
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Domácí nakonec dramatizují závěr zápasu! DIOGO FIGUEIRAS zpoza šestnáctky vyslal technickou střelu, která zaplula za záda Pau Lópeze!

87
    Suárezův dalekonosný pas do pokutového území skryl Pau López ve svých rukavicích.

85
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Sánchez, přichází Abraham.

84
    Bacca si na zadní tyči naskočil na centr Deulofeua, balon však hlavou usměrnit nedokázal.

83
    Lucasův přízemní projektil z velké vzdálenosti se mezi tři tyče Betovy brány nevešel.

83
    Espanyol dělí od semifinálové účasti zhruba deset minut. Druhý poločas nasvědčuje tomu, že dnes gól nepadne.

81
    Gameiro z nitra šestnáctky pálil přes hlavu, jeho pokus byl ale hodně nepřesný.
    Šance Sevilly na postup je už mizivý, fanoušci ale domácí tým stále neúnavně podporují.

79
    Kolodziejczak si v hlavičkovém souboji pomáhal rukama, Barcelonští útočí.

77
    Domácím ke zvrácení nepříznivého vývoje zbývá nějakých patnáct minut. Družina Unaie Emeryho potřebuje vstřelit dva góly a neinkasosvat.

75
    Vidal napřáhl zpoza pokutového území, jeho rána skončila v ochozech.

73
    Sevilla si stále nedokáže vytvářet gólové šance. Celek z Barcelony má zatím celou situaci pevně pod kontrolou.

71
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Álvarez, přichází Colotto.