NY Islanders – NY Rangers 5:6 (kon.) | Ottawa – Carolina 3:6 (kon.) | Detroit – Montreal 0:2 (kon.)
Winnipeg – Edmonton 5:4 (1:0 po s.n.) | Colorado – Arizona 5:2 (kon.) | Calgary – Boston 4:3 (po pr.)
Vancouver – Minnesota 3:2 (kon.) | Los Angeles – Tampa 3:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
Winnipeg Jets
5:4 (1:2, 1:0, 2:2 - 0:0)
Edmonton Oilers
Úterý 17.02.2015, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Československá stopa
    Michael Frolík (WPG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:50 (05:15:29)

1. Bryan Little (WPG) 2+1
    2. Nail Jakupov (EDM) 2+0
    3. Tyler Myers (WPG) 1+0

Dnešní utkání navštívilo 15016 diváků.
    Utkání mezi Jets a Oilers bylo hodně zajímavé. Nabídlo i bitku mezi Pelusem a Gazdicem.

V samostatných nájezdech byli úspěšnější hráči Winnipegu. Rozhodl už první nájezd, který proměnil Blake Wheeler, jenž brankáře Fastha doslova vykoupal. Hostující gólman se navíc při pokusu o zákrok zranil a mezi tyčemi ho tak musel vystřídat náhradník Bachman. Ten už sice neinkasoval, ale protože Hutchinson si na druhé straně vedl stejně, získávají druhý bod domácí Tryskáči.

Sledovali jsme velmi napínavé utkání, které po šedesáti minutách skončilo remízou 4:4, přestože domácí byli střelecky mnohem aktivnější. Skóre otevřel už v 8. minutě duelu Bryan Little, ovšem Oilers ještě do přestávky zásluhou Naila Jakupova a Antona Landera otočili stav. Ve druhé periodě se domácím podařilo vyrovnat, ve 29. minutě se trefil opět Bryan Little.

Nejdramatičtější momenty však byly k vidění ve třetí části. Ve 42. minutě nejprve Petry poslal do úniku Ryana Nugenta-Hopkinse a hosté vedli. O chvíli později však srovnal nechytatelnou pumelicí od modré Tyler Myers. V 56. minutě to ale s domácími vypadalo opět zle, vyloučení Michaela Frolíka totiž potrestal Nail Jakupov – 3:4. Naštěstí pro Winnipeg odpověděl hned o 41. sekund později kapitán Andrew Ladd, jenž svému týmu zajistil prodloužení.

Blake WHEELER - 5:4sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.
    Autorem vítězné branky je BLAKE WHEELER.

3. série
    1:0
    Jordan Eberle zkusil bekhendový blafák, ale Hutchinson zasáhl. Winnipeg tak vítězí na nájezdy!