NY Islanders – NY Rangers 5:6 (kon.) | Ottawa – Carolina 3:6 (kon.) | Detroit – Montreal 0:2 (kon.)
Winnipeg – Edmonton 5:4 (1:0 po s.n.) | Colorado – Arizona 5:2 (kon.) | Calgary – Boston 4:3 (po pr.)
Vancouver – Minnesota 3:2 (kon.) | Los Angeles – Tampa 3:2 (kon.)

3. Bo Horvat (VAN) 1+0

Po zápase se ještě strhla šarvátka, kterou rozhodčí uklidnili.

60:00

59:59
    To byl závěr. Snad k pěti střelám se během pár vteřin dostali hosté, na vyrovnání to nestačilo.

59:50
    Hosté se snaží vyrovnat, ale mnoho času nezbývá.

59:37
    Znovu Thomas Vaněk vs Läck, znovu gólman úspěšnější.

59:29
    Thomas Vaněk mohl vyrovnat, ale ve výborné pozici ho vychytal Läck.

58:45
    Hosté to zkouší v šesti bez brankáře.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:09
    Mikael Granlund střelou zápěstím trefil prostor, ve kterém se nacházel brankář Läck.

56:52
    Komerční přestávka v době, kdy do konce třetí třetiny zbývá lehce přes tři minuty. Hamhuis a Granlund se střetli u mantinelu.

55:40
    Radim Vrbata v útočném pásmu Vanouveru hraje velmi takticky, šetří čas, kterého hostům už na vyrovnání mnoho nezbývá.

54:51
    Scandella postupoval středním pásmem až do úrovně kruhů v útočné třetině, ale ke střele se nedostal, jeho pokus zablokovali obránci soupeře.

54:00
    Rozdíl mezi oběma soupeři je znovu minimální, a tak posledních šest minut nabídce zcela jistě pěknou podívanou.
    Nino NIEDERREITER - 3:2

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 21. Henrik Sedin (Sedin D., Burrows), 42. Horvat (Hansen, Sbisa), 52. Biega (Sedin H, Higgins) – 9. Niederreiter (Schroeder, Brodin), 54. Niederreiter (Schroeder)

Vancouver Canucks: Läck (Miller) -Tanev, Hamhuis, Weber, Sbisa, Clendening, Stanton – Burrows, Sedin H, Sedin D – Vrbata, Vey, Higgins – Kassian, Matthias, Dorsett -Hansen, Horvat,Kenins
    Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) -Brodin, Suter, Spurgeon, Scandella, Dumba, Prosser – Pominville, Koivu, Parise – Fontaine, Granlund, Vanek – Schroeder, Coyle, Niederreiter – Brodziak, Haula, Veilleux

Rozhodčí: Martell, O'Rourke – Lazarowich, Murchison