NY Islanders – NY Rangers 5:6 (kon.) | Ottawa – Carolina 3:6 (kon.) | Detroit – Montreal 0:2 (kon.)
Winnipeg – Edmonton 5:4 (1:0 po s.n.) | Colorado – Arizona 5:2 (kon.) | Calgary – Boston 4:3 (po pr.)
Vancouver – Minnesota 3:2 (kon.) | Los Angeles – Tampa 3:2 (kon.)

Ondřej Palát (TBL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 18:32
    Andrej Šustr (TBL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:18 (07:06:25)
    Jonathan Quick předvedl v dnešním zápase 21 úspěšných zákroků a pomohl LA Kings k páté výhře v řadě.

1. Drew DOUGHTY (LAK) 0+1
    2. Dwight KING (LAK) 0+2
    3. Jordan NOLAN (LAK) 1+0
    Nikita Nestarov dnes vstřelil svůj první gól v kariéře NHL, na zastavení rozjetého LA Kings to ale nestačilo.

LA Kings dokázali otočit zápas proti Tampě Bay, kterou svým premiérovým gólem v NHL poslal do vedení Nikita Nesterov. Na jeho gól ale během druhé třetiny odpověděl Anze Kopitar. Definitivně obrat přišel v posledním dějství, během něhož se prosadili Jordan Nolan a Jeff Carter. O osudu utkání se zdálo být rozhodnuto, jenže 36 sekund před závěrečnou sirénou se prosadil Tyler Johnson a Jonathan Quick se musel pořádně ohánět, aby vítězství Kings udržel. Nakonec se mu to však podařilo. Konečné skóre. Los Angeles Kings 3 Tampa Bay Lightning 2.

60:00

59:53
    Tampa Bay po vstřelení kontaktního gólu pochopitelně ožila a Jonathan Quick měl co dělat, aby během závěrečné půl minuty neinkasoval v rychlém sledu podruhé!
    Tyler JOHNSON - 3:2

59:24
    Tampa právě vstřelila branku!
    TYLER JOHNSON vykřesává naději pro Lightning a 36 sekund před koncem třetí třetiny snížuje na rozdíl jedné branky!! Nikita Kučerov se nezachoval sobecky a u pravé tyče si všiml osamoceného Tylera Johnsona, který po jeho skvělé přihrávce zametl kotouč do prázdné brány. ASISTENCE: Nikita Kučerov, Victor Hedman.

59:00
    Brána Tampy Bay Lightning zůstává opět opuštěná.

58:44
    Andrej Vasilevskij se vrátil zpět do brány.

58:43
    Hra byla přerušena a vypadá to vypadá, že Kings vyhrají pátý zápas v řadě.

57:51
    Andrej Vasilevskij opustil svou klec a Tampa Bay to zkouší v šesti!

56:57
    Tyler Toffoli se řítil sám na bránu, nakonec se k němu ale dokázal stáhnout jeden z hráčů Tampy Bay, který mu těsně před brankovištěm vypíchl kotouč.

55:55
    Victor Hedman se pokusil vykřesat naději, jeho střela po ledě z levého křídla ale skončila pouze na zadním mantinelu.

55:30
    Lightning mají velký problém dostat se do útočného pásma, nyní se jim to však podařilo.

54:55
    Andrej Vasilevskij zastavil nahození Kings a ukryl puk ve své výstroji.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 28. Kopitar (Lewis, McNabb), 44. Nolan (King, Shore), 54. Carter (Doughty, King) – 13. Nesterov, 60. Johnson (Kučerov, Hedman)

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – McNabb, McBain – Muzzin, Greene (A) – Regehr, Doughty – Clifford, Shore, Nolan – D. Brown (C), Stoll, Williams – King, Carter, Toffoli – Gáborík, Kopitar (A), Lewis.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Witkowski, Garrison – Stralman, Nesterov – Hedman, Šustr – Drouin, Boyle, Morrow – Paquette, Filppula, Connolly – Palát (A), Johnson, Kučerov – Killorn, Stamkos (C), Callahan (A).

Rozhodčí: Trevor Hanson, Brad Meier – Vaughan Rody, Scott Cherrey