Ottawa – Montreal 4:2 (kon.) | Chicago – Detroit 2:3 (1:2 po s.n.) | Calgary – Minnesota 2:3 (po pr.)
Colorado – Los Angeles 1:4 (kon.) | Edmonton – Boston 4:3 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Tampa 1:4 (kon.)
Anaheim Ducks
1:4 (1:0, 0:4, 0:0)
Tampa Bay Lightning
Čtvrtek 19.02.2015, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám hezký čtvrtek. (07:01:38)

0+1, 2 střely, čas na ledě 18:56

Přestože byli Kačeři ve třetí třetině o poznání aktivnější, především kvůli výtečně odehrané druhé třetině si svěřenci Johna Coopera odvážejí z ledu Honda Center dva body do tabulky Východní konference. V utkání zanechali znatelnou stopu i čeští hráči Lightning. Ondřej Palát si připsal dvě asistence, Andrej Šustr jednu.

60:00

59:46
    Silfverberg se vydal pravděpodobně na poslední útoční výlet v dnešním v zápase. Svojí střelou z mezikruží ovšem trefil pouze brusle prvního bránícího hráče.

59:25
    Anaheimští mají ve střední třetině kotouč pod kontrolou. Nikam už nespěchají...

59:00
    Ohlášena poslední minuta dnešního dějství.

58:19
    Útočná aktivita Kačerů ani nadále neustává, nutno však podotknout, že kromě Bishopoda odvádající výtečnou práci i hostující beci.

57:45
    Lovejoy střelou od modré vyprášil pouze Bishopovy betony. Americký gólman Lightning předvádí ve třetí části vskutku fenomenální výkon.

57:37
    Kessler operuje s kotoučem v rohu kluziště.

56:37
    Fowler vypálil od modré čáry, odražený kotouč se snažil hned poté na Bishopovu bránu jeden z hráčů Anaheimu, jeho projektil byl však zblokovaný.

56:09
    Ducks ukupují v pěti pásmo soupeře, Tampa bude ještě malou chvíli ve čtyřech.

56:00
    Kyle Palmieri dostal nádhernou přihrávku zpoza brány přesně do mezikruží. Z nadějné pozice ovšem zamířil pouze do náruče tampského brankáře.

55:45
    Útočná aktivita Lightning ztroskotala krátce za útočnou modrou. Hra se vrací zpátky do pásma hostů.

54:59
    Bishopova brána opět v ohrožení, avšak ani Getzlaf na výtečného amerického gólmana ve službách Tampy z bezprostřední blízkosti nevyzrál.

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 5. Maroon (Rakell, Palmieri) – 25. Stralman (Boyle, Drouin), 26. Johnson (Palát, Garrison), 39. Kučerov (Stralman, Palát), 40. Stamkos (Killorn, Šustr)

Anaheim Ducks: Gibson (Bryzgalov) – Fowler, Lovejoy, Beauchemin, Stoner, Brewer, Manson – Maroon, Getzlaf, Perry – Smith-Pelly, Kessler, Palmieri – Cogliano, Rkell, Silfverberg – Etem, Thompson, Jackman
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskiy) – Hedman, Šustr, Barberio, Stralman, Garrison, Nesterov – Killorn, Stamkos, Callahan – Palát, Johnson, Kučerov – Paquette, Filppula, Connolly – Douin, Boyle, Morrow

Rozhodčí: Leggo, Devorski – Heyer, Cherrey

Diváci: 17 284