Chicago – Boston 2:6 (kon.) | Buffalo – Nashville 1:2 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Vancouver 0:4 (kon.)
Pittsburgh – Florida 5:1 (kon.) | Colorado – Tampa 5:4 (kon.) | NY Rangers – Columbus 4:3 (2:1 po s.n.)
Minnesota – Dallas 6:2 (kon.)
New York Islanders
0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
Vancouver Canucks
Pondělí 23.02.2015, 00:05 • Nassau Coliseum, New York • NHL
    Hosté vítězí.

To je ode mě pro dnešní noc vše. Přeji úspěšný start do nového dne i týdne a u další onlajn přenosů brzy napočtenou. (02:48:31)

Dnešní utkání sledovalo 16,170 diváků.

Je za námi utkání New York Islanders Vancouver Canucks, které skončilo lépe pro hostující celek, který si tak z New Yorku odveze dva body za výhru. O výhře Canucks rozhodla především skvělá druhá třetina, během které nastřílely Kosatky tři branky. Trefil se také český útočník Radim Vrbata. Výhru Vancouveru pečetil do prázdné branky v posledním minutě Weber.

60:00
    Yannick WEBER - 0:4

59:50
    Vancouver právě vstřelil branku!
    YANNICK WEBER pečení výhru Canucks do prázdné branky a zvyšuje na konečných 4:0. Asistence: Shawn Matthias a Derek Dorsett.

59:33
    Další úspěšný zákrok hostujícího brankáře.

59:09
    Po vhazování se do puku tvrdě opět od modré čáry Strome, ale jeho střelecký pokus chytá Lack do lapačky a vhazování se bude opakovat.

58:46
    Když už se domácí dostanou do útočného pásma, tak tam příliš dlouho nevydrží. Obrana Canucks se snaží vybojovat čisté konto pro dnes skvělého Lacka.

58:02
    Stanton se zkoušel trefit přes celé hřiště do odkryté svatyně domácí, ale netrefuje se a puk se dostává na zakázané uvolnění.

57:53
    New York Islanders mají problém dostat se do útočného pásma. Tentokrát je zastavuje ofsajd.

57:22
    Islanders přišli o pásmo a puk sbírají až za svou prázdnou brankou.

57:10
    Domácí to zkoušení bez Haláka v brance, tedy s šesti hráči v poli.

56:49
    Podaří se domácí zdramatizovat ještě utkání nebo si hosté dokráčí pro vítězství?

Komerční přestávka.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 21. Kassian (Vrbata, H. Sedin), 31. Vrbata (D. Sedin, H. Sedin), 34. Horvat (Kenins, Hansen), 60. Weber (Matthias, Dorsett)

New York Islanders: Halák (Johnson) – Leddy, Boychuk, Višňovský, Hickey, De Haan, Hamonic – A. Lee, Tavares, Bailey – Grabner, Nielsen, Strome – Kulemin, Nelson, Clutterbuck – Martin, Mouillierat, McDonald.
    Vancouver Canucks: Miller (22. Lack) – Hamhuis, Weber, Sbisa, Biega, Stanton, Clendening – D. Sedin, H. Sedin, Kassian – Higgins, Matthias, Vrbata – McMilan, Vey, Dorsett – Kenins, Horvat, Hansen.

Rozhodčí: Ch. Lee, Leggo – McElman, MacPherson

Diváci: 16,170