New Jersey – Calgary 1:3 (kon.) | Washington – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Anaheim – Ottawa 0:3 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
7:0 (3:0, 1:0, 3:0)
HC Benátky nad Jizerou
Čtvrtek 26.02.2015, 17:30 • Budvar aréna • Play-off Chance ligy

Dnešní zápas došel do svého závěru. Motor dnes jasně dominoval, o vítězství rozhodl už v první třetině. I v dalším průběhu zápasu měli Jihočeši navrch a zaslouženě jdou poprvé v sérii do vedení. Dnes předčili soupeře ve všech aspektech a v neděli v Benátkách budou mít první šanci houževnatého soupeře vyřadit. Ode mne je to pro dnešek všechno, s konstatováním, že Motor vede ve čtvrtfinálové sérii nad Benátkami 3:2, se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek večera. (19:55:48)

60:00

59:22
    Diváci děkují Motoru potleskem vestoje.

59:17
    Semrád je na ledě, akci hostí zastavil ofsajd.

59:00
    Rozběhla se poslední minuta utkání, domácí dohrávají zápas v euforii.

58:09
    Jass chytrou přihrávkou našel před brankou nekrytého Jonáka, kterého ale vychytal skvělý Bláha.

57:29
    Mikyskovu střelu Bláha vyrazil, Švihálek následně odpaluje kotouč až k Fučíkovi.

57:07
    Martin Semrád (CEB) – 2 minuty za držení.

56:54
    Ladislav Bittner se dostal před Bláhu, nezakončil ale přesně.

6308 diváků si našlo dnes cestu do Budvar arény. K vyprodání českobudějovické arény chybělo 113 diváků.

54:42
    Tempo zápasu trošku opadlo. Domácí hráči i fanoušci si poslední minuty užívají, hosté už se těší do šatny.

53:53
    Rob hledal nahozením před brankou Boháče, ten na kotouč nedosáhl.

52:49
    Domácí jsou v plném počtu, Motor se dobře bránil.

51:52
    Bláha v oslabení bojuje o druhou nulu v play off a českobudějovickou arénou obíhá bezpočet mexických vln.

50:49
    David Kuchejda (CEB) 2 + 2 minuty za sekání. Jan Víšek (BEN) – 2 minuty za napadení. Hosté po vzájemné potyčce dvou hráčů hrají přesilovku.

50:49
    Za skandování "Kdo neskáče, není Motor" za současného stavu pochopitelně skáče celá aréna a diváci se baví hokejem.

50:06
    Celá klíčová domácí formace Nouza, Straka, Heřman se odebrala do kabiny. S nimi i důležitý obránce Punčochář. Motor nechce riskovat ztrátu klíčových hráčů, protože hosté příliš neunášejí vysoký příděl.

49:29
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Přesilovka se Jihočechům dlouho nedařila až do chvíle, kdy Bohunický nahodil kotouč na branku a ADAM PŘIBYL lehkou tečí přidal sedmý gól. Asistence: Lukáš Bohunický a Jakub Suchánek.

47:56
    Daniel Špaček (BEN) – 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 5. Heřman (Rob, Nouza), 9. Nouza (Mucha, Heřman), 14. Rob (Boháč), 29. Švihálek (Přibyl), 42. Heřman (Straka), 45. Vaniš (Přibyl), 50. Přibyl (Bohunický, Suchánek)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Punčochář, Žovinec, Mucha, Vráblík, Bohunický, Suchánek, Semrád, Škopek – Kuchejda, Rob, Boháč – Nouza, Jos. Straka, Heřman – Vaniš, Přibyl, Švihálek – Švec, Trummer, Pašek.
    HC Benátky nad Jizerou: Vaněček (42. Fučík) – Havlín, Říha, Kolmann, Pálek, Pabiška, Mrázek – Špaček, Skořepa, Dlouhý – Víšek, Mikšovský, Jass – Jonák, Mikyska, Král – Vařecha, Bittner, Maďar.

Rozhodčí: Jílek, Petružálek – Kreuzer, Rozlilek