Leverkusen – Kaiserslautern 2:0 (po pr.) | Aalen – Hoffenheim 0:2 (kon.) | Freiburg – Kolín nad Rýnem 2:1 (kon.)
Dynamo Drážďany – Dortmund 0:2 (kon.)
SG Dynamo Drážďany
0:2 (0:0)
Borussia Dortmund
Úterý 03.03.2015, 20:30Německý pohár

Je tady konec dnešního pohárového utkání, ve kterém nakonec Borussia potvrdila roli favorita a postupuje do dalšího kola poháru. Po nudné první polovině následovala o poznání lepší polovina druhá a i když Dynamo drželo dlouho i po první obdržené brance své naděje, tak ty jim definitivně utnul v 90. minutě svým druhým gólem Immobile.

Toto je ode mne pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (22:24:14)

90+2

90+1
    Ještě jedno sřídání, které si připravil Jürgen Klopp. Hřiště opouští Jakub Blaszczykowski (DOR) a na pár desítek sekund si zahraje Sven Bender (DOR).
    Ciro IMMOBILE - 0:2

90
    Dortmund právě vstřelil branku!
    Jenže stačilo jedno zaváhání a Dortmund se z rychlého protiútoku prosazuje. Blaszczykowski prolétl po pravé straně jako vítr a následně centroval do pokutového území, kde byl připraven CIRO IMMOBILE, který definitivně bere Drážďanům naději na zvrat.

89
    Teď pro změnu na polovině hřiště fauloval Kehl a hrát budou Drážďany, které opravdu v posledních minutách Dortmund tlačí.

88
    Sebastian Kehl byl ve vzduchu falován a Borussia tak bude mít možnost pošetřit nějaké vteřiny navíc.

86
    Langerak si teď až příliš hrál s balonem a na poslední chvíli raději odkopl míč před dobíhajícím Eilersem do outu.

85
    Dynamo zvyšuje svůj tlak a Dortmund již pouze odkopává balony daleko od vlastní brány.

84
    Jakub Blaszczykowski (DOR) je dnes prvním hráčem Borussie, který vidí žlutou kartu za svůj faul.
    Momentky ze zápasu

83
    Na dnešní zápas si našlo cestu 30 503 diváků!

82
    Držení míče 38% – 62%

Střely celkem 5 – 6

80
    Posledních zhruba deset minut zápasu a u míče jsou hráči Dynama, které se bude pokoušet zaskočit Dortmund nějakou gólovou akcí.

79
    Závěr zápasu bude zřejmě ještě zajímavý, jelikož domácí budou otevírat obranu, což bude hrát do noty rychlým útočníkům Borussie.
    Adrian Ramos se dostal to stoprocentní šance

77
    Obrovská šance Dortmundu, ale Adrian Ramos nedokázal usměrnit po dobrém průniku Immobileho zakončit do téměř prázdné brány!

76
    Dynamo se pokuší převzít iniciativu, ale Dortmund výborně brání a nepouští domácí téměř k ničemu.