Toronto – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Detroit – Edmonton 5:2 (kon.) | Vancouver – Anaheim 2:1 (kon.)
Arizona – Nashville 1:2 (po pr.) | San Jose – Pittsburgh 2:1 (2:1 po s.n.)
Arizona Coyotes
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Nashville Predators
Úterý 10.03.2015, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám klidné úterní ráno. (05:59:12)

Československá stopa v utkání:
    Martin Erat (ARI) 0+0, 4 střely, čas na ledě 21:35.

1. James Neal (NSH) 1+0
    2. Kyle Chipchura (ARI) 1+0
    3. Pekka Rinne (NSH) 27 zák., 1 gól, 96.4%.

Vyhrané vhazování: 39 – 28.

Na hráčích Arizony je viditelné velké zklamání, tým z Glendale odehrál dobré utkání, jenže v prodloužení doplatil na dlouhý nápor Nashvillu, který gólem Jamese Neala ukončil sérii šesti porážek, a vrátil se na čelo Západní konference, ve které Coyotes naopak zůstávají předposlední.

James NEAL - 1:2

62:45
    Nashville právě vstřelil branku!
    Predators z velkého tlaku nakonec vytěžili rozhodující branku! Jones si narazil puk s Fransonem, střelu prvně jmenovaného Domingue ještě vyrazil, ale na dorážku JAMESE NEALA už byl krátký. Asistence: Seth Jones, Cody Franson.

62:29
    Unavený Erat zkomplikoval domácím situaci, Neal ale trefil jen hrudník dezorientovaného Dominguea.

62:23
    Neal si dvakrát vyměnil puk s Jonesem, který mu však přihrál před branku jen na brusle, od kterých se kotouč odrazil pryč.

62:16
    Arcobellovi za obrannou modrou sebral puk Jones a Nashville znovu hledá recept na Dominguea.

62:11
    Domingue je v prodloužení v permanenci, nyní musel zasahovat po švihu Jonese.

61:53
    Franson obešel klouzajícího Dahlbecke, ale následnou střelu poslal vedle branky.

61:37
    Martin Erat byl v rohu útočného pásma zdvojen a Ellis mu sebral kotouč.

61:17
    Po přihrávce od Ekholma pálil Ellis do mantinelu za brankou Arizony.

61:09
    Ribeiro vystřelil golfákem zpoza pravého kruhu, Domingue měl zakrytý výhled, ale i tak našel puk v lapačce.

60:37

60:31
    Tu se jím ale využít asi nepodaří, protože pouze hosté pouze kombinují.

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 48. Chipchura (Moore, Ekman-Larsson) – 24. Gaustad (Beck), 63. Neal (Jones, Franson)

Arizona Coyotes: Domingue (Smith) – Stone, Ekman-Larsson, Campbell, Dahlbeck, Gormley, Moore – Doan, Chipchura, Erat – Gagner, Arcobello, Rieder – Moss, Shinnimin, McGinn – Crombeen, Vitale, Cunningham.
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Franson, Jones, Ellis, Ekholm – Smith, Ribeiro, Forsberg – Neal, Fisher, Wilson – Santorelli, Stalberg, Cullen – Beck, Gaustad, Bourque.

Rozhodčí: Pollock, Walsh – Gibbs, Wheler

Diváci: 11 227