Toronto – Buffalo 4:3 (1:0 po s.n.) | Washington – NY Rangers 1:3 (kon.) | Calgary – Anaheim 6:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
Toronto Maple Leafs
4:3 (2:2, 0:1, 1:0 - 0:0)
Buffalo Sabres
Čtvrtek 12.03.2015, 00:05 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Z mé strany to je pro dnešek vše. Přeji dobrou noc! (03:11:44)

Zblokované střely: 11 – 14

Máme za sebou utkání, ve kterém se oba týmy předvedly v dobrém světle. Viděli jsme bleskový obrat domácích, následný zvrat Sabres, kterým sebral vítězství necelé čtyři minuty Tyler Bozak. Domácí útočník navíc rozhodl v samostatných nájezdech o vítězství svého týmu a stal se hrdinou zápasu.

BOZAK - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
    Jediným úspěšným exekutorem byl domácí útočník TYLER BOZAK a stal se hrdinou svého týmu, když nejprve necelé čtyři minuty před koncem základní hrací doby srovnal stav a teď rozhodl samostatné nájezdy.

3. série
    1:0
    Brianu Giontovi nechybělo mnoho a skóroval! Zkušený útočník zamíchal s kotoučem a chtěl ho zasunout k levé tyči, kde byl ovšem beton brankáře Berniera.

2. série
    1:0
    Peter Holland mohl rozhodnout, rozjel se středem hřiště a zkusil střelu, která mu ovšem vůbec nesedla.

2. série
    1:0
    Druhým hráčem Sabres byl Tyler Ennis, který v mezikruží naznačil střelu a šel do backhandové kličky, která mu nevyšla.

1. série
    1:0
    Tyler Bozak měl několik šancí během zápasu a na nájezd se rozjel celkem rychle. V mezikruží si počkal a rychlou střelou zavěsil do levého růžku Lindbäckovy branky!

1. série
    0:0
    Jako první šel na řadu tříbodový Matt Moulson. Proti Bernierovi zkusil kličku do backhandu a neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení o vítězi nerozhodlo, takže nás čekají samostatné nájezdy. Na obou stranách najdeme několik šikovných hráčů, proto můžeme očekávat zajímavou bitvu.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Daniel Ryl

Branky a nahrávky: 15. Kozun (Lindström, MacWilliam), 15. Komarov (Booth, Smith), 57. Bozak (Kessel, Rielly), rozh. náj. Bozak – 7. Larsson (Ennis, Moulson), 17. Ennis (Moulson, Lindström), 32. Moulson (Larsson, Ennis)