Buffalo – Washington 3:4 (0:1 po s.n.) | Tampa – Montreal 4:2 (kon.) | Edmonton – Toronto 4:1 (kon.)
Los Angeles – Arizona 1:0 (kon.)
Piráti Chomutov
6:3 (1:1, 3:0, 2:2)
HC Dukla Jihlava
Úterý 17.03.2015, 17:30 • SD ARÉNA • Play-off Chance ligy

Já se s vámi pro dnešek loučím, přeji krásný zbytek dne. (19:52:47)

Dnešní utkání je u konce. Chomutovská družina postupuje do kýžené baráže! Piráti si třetí třetinu pohlídali a potvrdili své vedení. Domácí celek dostal pohár pro vítěze první ligy, který ovšem nepřebral.

60:00

České Budějovice porazili Třebíč 8:2 a míří do baráže!

59:28
    Zatímco chomutovská aréna je na nohou, na trestnou lavici putuje Tomáš Harkabus (JIH) za krosček.

59:00

58:38
    Tomáš Harkabus se snažil prodrat puk za Kopřivu, což se mu ovšem vůbec nepovedlo.

58:11
    Velkým stylem nyní sebral Filipu Semanovi hattrick domácí brankář. Útočník Dukly střílel do odkryté klece, ale v poslední moment puk chytil Kopřiva.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:35
    Následně se domácí osvobozují a puk vyhazují mimo své ohrožení.

57:16
    Petr Šidlík vypálil od modré čáry, ale jeho ránu Kopřiva moc dobře viděl.

57:00
    Marek Hovorka (CHM) si nyní počínal nedovoleně v zákroku na jednoho z hostů a je vyloučen na dvě minuty + deset minut na zákrok do oblasti hlavy a krku. Trest odpyká Roman Chlouba.

56:53
    Následně je vyloučen domácí obránce Jiří Drtina (CHM).

56:50
    Z pravé strany střílel Tomáš Čachotský, jenž ale mezeru mezi tyčkou a brankářem nenašel.

56:03
    Chomutov utkání kontroluje a nikam se nežene.

55:01
    Filip SEMAN - 6:3
    Více videí ze zápasu si můžete prohlédnout zde.

54:54
    Dukla právě vstřelila branku!
    V útočném pásmu byl podražen Martin Šagát, čehož si sudí nevšimli, a tak do útoku vyrazili hosté. Marek Prokš posunul puk na hokejku FILIPA SEMANA, jenž lehkou tečí dává svou druhou branku! Asistence: Marek Prokš

53:52
    Jihlava hraje ve čtyřech.

David Panuška

Branky a nahrávky: 2. Drtina, 25. Sinisalo (Toman), 27. Gajovský (L. Květoň), 39. Šulák (D. Květoň), 42. Rutta (Dušek, Račuk), 45. Květoň (Gajovský, Šulák) – 11. Zeman (Čachotský, Štebih), 43. Seman (Čachotský), 55. Seman (Prokš)

Piráti Chomutov: Kopřiva (Hanuljak) – Rutta, Skinner, Koma, Drtina, Šulák, Toman, Bartejs – Hovorka, Gajovský, L. Květoň – D. Květoň, Růžička, Sinisalo – O. Kaše, Kämpf, Šagát – Chlouba, Račuk, Dušek – Sikora
    HC Dukla Jihlava: Sáblík (Šťastný) – Mocek, Dobrovolný, Staněk, Dobrovolný, Štebih, Šidlík – Prokš, Zeman, Mikeš – Seman, Jergl, Matula – Harbakus, Čachotský, Schejbal – Důras

Rozhodčí: Mikula, Mrkva – Gerát, Hynek