Montreal – San Jose 2:0 (kon.) | Ottawa – Toronto 5:3 (kon.) | Florida – Boston 2:1 (1:0 po s.n.)
New Jersey – NY Islanders 0:3 (kon.) | Carolina – NY Rangers 2:3 (0:1 po s.n.) | Winnipeg – Washington 3:0 (kon.)
Nashville – Buffalo 3:0 (kon.) | Dallas – Chicago 4:0 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 1:3 (kon.)
Edmonton – Philadelphia 5:4 (po pr.) | Detroit – St. Louis 2:1 (po pr.) | Tampa – Boston 5:3 (kon.)
Edmonton Oilers
5:4 (3:3, 1:0, 0:1 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 22.03.2015, 03:10 • Rexall Place, Edmonton • NHL

To je ode mne dnes vše, děkuji za pozornost a těším se u příštího onlajn přenosu.

Československá stopa v utkání:

Jakub Voráček (PHI): (0+3), +/- 0, 2 střely, bez hitu, bez zblokované střely, čas na ledě 19:38.

Martin Marinčin (EDM): (0+0), +/- +1, 2 střely, 1 hit, 2 zblokované střely, čas na ledě 15:11. (05:57:18)

1. Ryan Nugent – Hopkins (EDM): (2+1), +/- +3, 2 střely, čas na ledě 20:47.

2. Jordan Eberle (PHI): (1+1), +/- +3, 4 střely, čas na ledě 18:21.

3. Jakub Voráček (PHI): (0+3), +/- 0, 2 střely, čas na ledě 19:38.

Čtvrtá hvězda (dle komentátora):
    Jordan Eberle (EDM): (1+1), +/- +3, 4 střely, čas na ledě 18:21.

Je dobojováno, Edmonton si tedy nakonec připisuje dva body, ovšem po bitvě. Sice dal hned v úvodu branku, poté ale dostal góly tři. Ve 22. minutě už ale stav otočil na 4:3. Flyers ještě srovnalo, v prodloužení ale uspěli Oilers.

Střely v prodloužení (celkem):

EDM: 3 (34)
    PHI: 3(31)

Ryan NUGENT-HOPKINS - 5:4

62:46
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Zápas nám končí, Oilers se totiž prosazuje v prodloužení. U této branky ale Emery asi moc čisté svědomí nemá. Nikitinova ne moc tvrdá střela mu totiž vypadla z lapačky, a to přímo před RYANA NUGENTA – HOPKINSE, jenž zasunul kotouč do prázdné brány. Asistence: Nikita Nikitin, Taylor Hall.

62:21
    Z úhlu měl před sebou prázdnou branku jeden z hostí, ale netrefil ji.

61:32
    Další šance Oilers, přečíslení tři na dva ale nevyřešili hráči v modrém nejlépe.

60:44
    To je úvod nastaveného času, na Scrivense zase ujel jeden z hostí, avšak neuspěl.

60:17
    I prodloužení začal Edmonton aktivně, Emery ale zasahuje.

60:01

Ve třetí části Flyers srovnali a je na řadě prodloužení. To začne za pár minut.

Střely ve třetí třetině (celkem): 9 (31) – 10 (28)

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28
    Simmonds z vrcholku kruhu minul tři tyče.

58:50
    A icing Flyers, hra se vrací do útočné třetiny Edmontonu.

58:29
    Oilers mohlo dát gól, který by asi zamotal závěrečných 90 sekund, ovšem nestalo se tak. Jeden z hráčů vypálil, Emerymu ovšem puk vypadl vedle těla, než se ke kotouči ale dostal Eberle, byl už hrací předmět pod rukou muže v masce.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 1. Nugent-Hopkins (Eberle), 17. Purcell (Roy), 20. Hendricks (Gordon, Ference), 22. Eberle (Pouliot, Nugent-Hopkins), 63. Nugent-Hopkins (Nikitin, Hall) – 5. Giroux (Voráček), 12. Giroux (Voráček, Simmonds), 15. White (Rinaldo), 41. Raffl (Voráček, Streit)

Edmonton Oilers: Scrivens (Bachman) – Schultz, Klefbom, Marinčin, Fayne, Nikitin, Ference – Pouliot, Nugent-Hopkins, Eberle – Purcell, Roy, Jakupov – Hall, Lander, Hamilton – Hendricks, Gordon, Klinkhammer.
    Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – Streit, Schultz, Del Zotto, Grossman, MacDonald, Colaiacovo – Raffl, Giroux, Voráček – B. Schenn, Couturier, Simmonds – White, Cousins, Read – Rinaldo, Bellemare, Vande Velde.