Montreal – San Jose 2:0 (kon.) | Ottawa – Toronto 5:3 (kon.) | Florida – Boston 2:1 (1:0 po s.n.)
New Jersey – NY Islanders 0:3 (kon.) | Carolina – NY Rangers 2:3 (0:1 po s.n.) | Winnipeg – Washington 3:0 (kon.)
Nashville – Buffalo 3:0 (kon.) | Dallas – Chicago 4:0 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 1:3 (kon.)
Edmonton – Philadelphia 5:4 (po pr.) | Detroit – St. Louis 2:1 (po pr.) | Tampa – Boston 5:3 (kon.)

Dmitrij Jaškin (STL) – (0+0), 1 střela, 11:43 čas na ledě

V duelu vyhrál Detroit, který v prodloužení rozhodl, že bod navíc zůstane v domácí aréně. St. Louis dnes odehrálo dobrý zápas, ale na Rudá Křídla to prostě nestačilo.

Střely na branku: 25:24.

JUSTIN ABDELKADER - 2:1

60:24
    Detroit právě vstřelil branku!
    Tvrdou ránu vyslal Marek Židlický, jehož pokus vyrazil Jake Allen před sebe, kde byl důrazný JUSTIN ABDELKADER, jenž dopravil puk za brankovou čáru. Asistence: Marek Židlický, Niklas Kronwall.

60:01

Střely na branku: 23:24.

Po šťastné brance vyrovnal Erika Cola, který vystřelil přesně pod horní tyč. Uvidíme, jak se bude vyvíjet duel v prodloužení, do kterého půjde Detroit se zbytkem přesilové hry.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:04
    Neskutečný zákrok Jaka Allena, který se stihl přesunout a vychytal střelu Tomáše Tatara, který mířil do horního rohu branky, kde se objevila lapačka gólmana!

58:45
    St. Louis Blues vyhrálo vhazování a vyhazuje.

58:39
    Domácí mají šanci rozhodnout, jelikož dvě minuty za podražení dostává Patrik Berglund.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí části hry.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 41. Cole (Abdelkader), 61. Abdelkader (Židlický, Kronwall) – 30. Steen (Pietrangelo, Stastny)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Kronwall (A), Ericsson, Quincey, DeKeyser, Židlický, Smith – Abdelkader, Zetterberg (C), Cole – Helm, Sheahan, Tatar – Pulkkinen, Andersson, Nyquist – Jurčo, Glendening, Miller.
    St. Louis Blues: Allen (Elliot) – Pietrangelo, Gunnarsson, Michálek, Bouwmeester, Bortuzzo, Jackam (A) – Oshie, Backes (C), Steen – Tarasenko, Stastny, Schwartz – Berglund, Lehterä, Jaškin – Reaves, Goc, Ott.

Rozhodčí: Walsh, Furlatt – Sericolo, Morin

Diváci: 20027